Dwie nastolatki POZOWAŁY NA CMENTARZU I ZNIEWAŻYŁY GROBY! Usłyszały już zarzuty

Dwie 14-letnie dziewczynki pochodzące z Łodzi urządziły sobie jakiś czas temu szokującą sesję. Nastolatki pozowały na cmentarzu i znieważały groby. Zdjęcia umieściły na jednym z portali w mediach społecznościowych. Sprawą zajęli się funkcjonariusze policji, a nieletnie usłyszały już zarzuty.

Nastolatki przestawiały na grobach znicze i kwiaty oraz fotografowały się w różnych pozach w bezpośrednim sąsiedztwie nagrobków. Dodatkowo zabrały krzyż znaleziony w alejce cmentarza i porzuciły go w innym miejscu na terenie tej samej nekropolii – powiedział w rozmowie z dziennikarzami Marcin Fiedukowicz, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Zobacz też: Zostawili MAŁE DZIECKO W ROZGRZANYM OD UPAŁU SAMOCHODZIE! Nie uwierzysz, JAK SIĘ TŁUMACZYLI…

14-latki pozowały nie tylko przy nagrobkach. Sprofanowały również krzyż. Funkcjonariusze policji wszczęli sprawę z urzędu. Dziewczyny zostały przesłuchane w obecności rodziców. Jedna z dziewcząt na komisariat zgłosiła się sama, druga została przesłuchana w swoim mieszkaniu.

W rozmowie z policjantami tłumaczyły, że chciały jedynie zwrócić na siebie uwagę, a ich zachowanie było bezmyślne i niepoważne.

Sprawa trafi do sądu rodzinnego, który zdecyduje o dalszych losach dzieci. Ze względu na swój wiek, 14-latki nie będą odpowiadały karnie.

Zdjęcie: Instagram

 Komentarze