Edyta Górniak i instruktor „My way” razem w Zakopanem!

Edyta Górniak dalej utrzymuje kontakt z instruktorem Dawidem Zawadzkim, a spekulacje na ich temat nie ustają. Czy gwiazdę z przystojnym nauczycielem łączy coś więcej niż tylko przyjaźń?

Super Express opublikował zdjęcia paparazzi, na których widać Edytę w towarzystwie Dawida Zawadzkiego. Podobno przebalowali razem całą noc. Tańczyli, obejmowali się, na jednym ze zdjęć widać nawet, jak Dawid pocałował piosenkarkę. Impreza musiała być naprawdę gorąca. Efekty można zobaczyć na stronie tabloidu.

 

Już od jakiegoś czasu krążą plotki, że Edyta i Dawid nie zerwali kontaktu po programie. Sporo osób zastanawia się, czy między nimi naprawdę zaiskrzyło, czy flirtowali ze sobą tylko na potrzeby show.

W programie Zawadzki dał poznać, że jest zainteresowany Górniak. Komplementował to, jak się ubiera, próbował jej zaimponować znajomością muzycznych terminów. Choć instruktor tłumaczył, że chce w ten sposób rozluźnić atmosferę, pojawiały się głosy oburzenia jego zachowaniem. Flirtować mogli z dala od kamer, gdzie jego zachowanie nie odebrano by jako nieprofesjonalne. W końcu miał uczyć jazdy autem, a nie podrywać.

 

Ponadto pamiętamy, że 30 grudnia 2019 roku instruktor zamieścił na swoim profilu Instagramowym wspólne zdjęcie z Edytą i podpisał „Zakopane”. Pod fotografią niemal natychmiast pojawiła się fala komentarzy. Zaciekawieni fani do tej pory dociekają czy para jest ze sobą, a także sami komentują iż bardzo by do siebie pasowali.

Z pewnością na pewno się polubili, ale jak jest naprawdę…?

 

https://www.instagram.com/p/B6stgA5lQ7j/

 

Źródło:wpgwiazdy

Źródło zdjęć:InstagramKomentarze