Ewa KASPRZYK wyjawiła, co zaszło w jej związku! TEGO fani się nie spodziewali!

Ewa Kasprzyk dzięki swym rolom w polskich filmach jest bardzo rozpoznawalną celebrytką. Kultowe produkcje takie jak na przykład Kogel Mogel przyniosły jej ogromną popularność. Ostatnio zdradziła kilka informacji na temat swojego życia prywatnego, czym wzbudziła zainteresowanie fanów…

 

Niedawno wyszło na jaw, jaka była przyczyna rozpadu związku małżeńskiego aktorki z Jerzym Bernatowiczem. Ewa Kasprzyk wraz ze swoim byłym już mężem byli przez długi czas szczęśliwi. Wzięli ślub w 1986 roku i osiedlili się w Gdyni, gdzie Bernatowicz pracował przy budowie statków. Doczekali się razem córki Małgorzaty. Po jakimś czasie okazało się jednak, że Kasprzyk zaczęła stopniowo odczuwać inne potrzeby.

 

Dla niego byłam wtedy taką aktoreczką. On – poważny facet, inżynier budowy okrętów, nie przewidywał, że aktorstwo będzie moim źródłem utrzymania. Bycie żoną i matką pochłonęło mnie, ale to nie było dla mnie zajęciem dożywotnim. Przez jakiś czas odmawiałam reżyserom. Miałam grać w serialu, ale zrezygnowałam. Żyłam z przekonaniem, że jeszcze się nagram, że mam czas. W końcu przekonałam się, że nie zrealizuję się jako perfekcyjna pani domu

– opowiedziała celebrytka podczas jednego z wywiadów.

 

Wkrótce aktorka udała się więc do Warszawy i żyła ze swoim mężem na odległość. Spotykała się z nim jedynie w weekendy. Niestety, małżeństwo nie przetrwało takiej próby i 25 września 2019 roku po 36 latach razem doszło do rozwodu – czytamy na portalu se.pl.

 

Teraz jednak media obiegła informacja o nowej relacji Ewy Kasprzyk. Aktorka zaręczyła się z Michałem Kozerskim, który pracuje jako broker morski. Według doniesień jednego z informatorów, mężczyzna posiada hotel w RPA, niedaleko granicy z Mozambikiem. To właśnie w Afryce para zamierza wziąć ze sobą ślub.

 

Źródło: se.pl, eska.pl

Fot.: Wikimedia Commons



Komentarze