Ewelina Lisowska kusi ciałem na gorącej plaży. Fanom brakowało tchu!

Ewelina Lisowska spędza urlop w Grecji. Piosenkarka na bieżąco publikuje zdjęcia z wyjazdu. Na jednym z ostatnich pozuje w stroju kąpielowy. Robi się gorąco!

Strój jest dwuczęściowy. Na fotografii Ewelina pokazuje swoje przepiękne tatuaże. Chwali się też idealnie wyćwiczonym ciałem.

– Dziś pierwszy i ostatni dzień leżenia na plaży podczas tego wyjazdu. Muszę przyznać, że wolę aktywne spędzanie czasu. Lubię dużo chodzić, zwiedzać i próbować lokalne przysmaki – napisała Ewelina.

Piosenkarka założyła też duże okulary przeciwsłoneczne, a na głowie ma czerwoną opaskę. Włosy upięła w kok.

W tle widzimy morze. Można wnioskować, że pogoda dopisuje. Ewelina ma więc idealny urlop.

Fani napisali wiele komentarzy, w których komplementowali swoją idolkę.

Tak powinna wyglądać kobieta, parę kg więcej A jaka różnica i widać lepsze samopoczucie. Same plusy!

Ale masz fajne cycole

Miłego odpoczynku 💖❤️Wracaj cała i zdrowa 😍

Co za dupcia😍😍

Woooow 😍 Najpiękniejsza ❤️ Nie mogę się doczekać tej niespodzianki 🔥

Ulala, fantastycznie wyglądasz, w ogóle zajebiste bikini 🔥😈😘. Co do takich wakacji to definitywnie warto zwiedzać, bo pognić na słońcu można nad jeziorem pod domem, a jak się jedzie na takie wakacje to trzeba zwiedzać ile się da i to najlepiej szukać jakiś perełek, a nie oblegane turystycznie miejsca. Pozdrawiam

Fot. Instagram

Ewelina Lisowska jest absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu. Uczęszczała do klasy gitary klasycznej. W 2012 roku wystąpiła w półfinale drugiej edycji programu „X Factor”. 7 sierpnia 2012 wydała debiutancki minialbum.

Wygrała czwartą edycję „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Była uczestniczką 12. edycji edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Zajęła w niej trzecie miejsce.

Zobacz także: Jechał karawanem i… sam mógł trafić do grobu!

Fot. InstagramKomentarze