Fani są w szoku! Wyszło na jaw, że Roksana Węgiel zaczynała jako…

Roksana Węgiel to obok Viki Gabor najpopularniejsza polska nastolatka. Wygrana w prestiżowym konkursie muzycznym Eurowizja Junior w 2018 roku sprawił, że dziewczyna cały czas koncertuje. Ostatnio mogliśmy ją podziwiać na Sylwestrze Marzeń z Dwójką w Zakopanem transmitowanym przez Telewizję Polską.

 

Jej błyskawiczna kariera sprawiła, że z dnia na dzień Roksana Węgiel stała się sławna. Wystarczyło „tylko” wygrać Eurowizję Junior w 2018 roku i już cała Polska znała jej imię! Jej finałowa piosenka gościła niemal we wszystkich stacjach i audycjach radiowych. Bierze udział nawet w reklamach, co dodatkowo wpływa na przedłużenie jej „pięciu minut”. Nastoletnia piosenkarka może już śmiało całe życie „odcinać kupony” od historycznej wygranej na Eurowizji. Przynajmniej ma świadomość, że zapisze się w historii polskiej muzyki rozrywkowej!

 

A teraz właśnie prawda wyszła na jaw! Jej fani są zaskoczeni, ponieważ Roksana Węgiel zaczynała swoją karierę w

branży muzyki disco-polo! Choć w piosence „Mam obsesję” zespołu Rompey zagrała 5 lat temu to stosunkowo niedawno wideo zostało wygrzebane z czeluści internetu! Przypomnimy, że dziewczyna miała w czasie kręcenia teledysku zaledwie 10 lat! (W tym tygodniu obchodziła 15 urodziny). Widać jak od tego czasu się zmieniła!

 

Piosenkę „Mam obsesję” w wykonaniu zespołu Rompey i udziałem Roxi możesz zobaczyć poniżej lub klikając tutaj. Możesz sam, na własne oczy, przekonać się jak wtedy wyglądała najpopularniejsza polska nastolatka!

 

 

Co na to jej fani? W komentarzach pod filmem, który ma 725tys. wyświetleń, można przeczytać: „Kto wszedł tylko dla Roxie ten daje 👍”, „Urosła od tamtego czasu :D”, „Jaka słodka Roxie. Wtedy mało kto ją znał, a teraz jaka gwiazda w Polsce XD”, „Szkoda,że Roksana nie jest tutaj wokalnie a wizualnie,ale i tak na plus :)”, „Nie mg uwierzyć że Roksana zaczynała swoją przygode muzyczną od Disco Polo!”

 

ZOBACZ: Zapendowska OSTRO o zespole „Piękni i młodzi”: „Niech oni lepiej zajmą się…”

 

A według Was jak wypadła Roxie w odsłonie muzyki disco-polo? Koniecznie podzielcie się opiniami w komentarzach!Komentarze