Marina i Wojciech przekazali ogromną SUMĘ na WOŚP! Nie zgadniesz ile!

Marina i Wojciech byli w tym roku bardzo hojni wspierając szczytny cel i przekazując pieniądze na WOŚP! Na ile potrafią być szczodre gwiazdy?

Suma jaką wpłacili Marina i Wojciech zasługuje na podziw, para postanowiła nie oszczędzać.

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to nie tylko jednodniowy finał, podczas którego zbierane są pieniądze do puszek przez wolontariuszy, ale również całe mnóstwo licytacji.

 

To dzięki nim gwiazdy wystawiają cenne gadżety oraz licytują różne rzeczy. Znane osoby pomagają nie tylko przeznaczając swoje cenne przedmioty na cele WOŚP, ale również licytując aukcje. Takim sposobem Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna przekazali Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy aż 40 tysięcy złotych!

„To najlepiej wydane pieniążki”! – napisał bramkarz.

 

Wojciech Szczęsny pochwalił się na Instagramie, że w tym roku udało mu się wesprzeć WOŚP, przekazując aż 40 000 zł! Bramkarz Juventusu nie wrzucił ich jednak do puszki, a wygrał licytację z projektem domu. Ostateczna kwota za jaką wylicytował usługę to 40 099 zł.

 

ZOBACZ TEŻ:Królowa Elżbieta wydała oświadczenie. Książę Harry i Meghan będą teraz…

 

„Dziękuję @karpielsteindel.architektura za wspieranie @fundacjawosp ❤️ i wystawienie na licytację swojej pracy! Dla mnie i @marina_official to najlepiej wydane pieniążki.
Zachęcam wszystkich aby wspierać, jak co roku Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Do końca świata i o jeden dzień dłużej”.-napisał Szczęsny.

 

Podczas niedzielnego finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała ponad 115 milionów złotych. Ostateczną kwotę poznamy jednak dopiero 8 marca. Trzymamy kciuki za kolejne finały akcji.

 

 

Źródło:party.pl

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze