FATALNY stan Mariana Paździocha! „Jest bliski ODEJŚCIA”

Pojawiły się bardzo przykre informacje nt. gwiazdora „Świata według Kiepskich”. To może być koniec.

 

 

 

Świat według Kiepskich” to jeden z najchętniej oglądanych przez Polaków seriali. Mimo ponad 20 lat obecności na ekranie, produkcja Polsatu nadal przyciąga miliony widzów i nic nie wskazuje by miało się to zmienić w najbliższym czasie. Niestety przekazano bardzo smutne informacje na temat jednego z głównych bohaterów produkcji.

 

 

Miliony fanów „Świata według Kiepskich” są w szoku. Wszyscy zastanawiają się co będzie dalej z ich ekranowym ulubieńcem.

 

 

Niewielu może pogodzić się z przekazanymi wiadomościami. Choć wcześniej produkcja serialu zaprzeczała, to jednak coraz głośniej mówi się o rychłym odejściu Ryszarda Kotysa. Wszystko przez chorobę – aktor cierpi na…

szereg chorób podeszłego wieku. Wiadomość o jego podupadającym zdrowiu przekazała żona aktora. 88-letni Kotys miał nie zapamiętywać scenariusza. Ponadto miały wystąpić u niego problemy z poruszaniem się. Najprawdopodobniej Kotysowi zdarza się już zgubić w swoim własnym mieszkaniu. Takie informacje przekazała jego żona.

Według nieoficjalnych informacji Ryszard Kotys chce zrezygnować z roli w serialu „Świat według Kiepskich”. Odgrywana przez niego postać Mariana Paździocha jest już w zasadzie otoczona kultem i owiana legendą. Paździoch uosabia typowego „sąsiada”.
Niestety według nieoficjalnych informacji już nawet twórcy są przygotowani na odejście Kotysa z serialu. Liczymy, że mimo wszystko aktor będzie cieszył się zdrowiem.
fot. YouTube

 

 

 Komentarze