Filip Chajzer z kolejną rewelacją. CO tym razem wymyślił?

W czerwcu 2023 roku Filip Chajzer zniknął z programu „Dzień Dobry TVN”, a na profilu śniadaniówki pojawiła się informacja o jego problemach zdrowotnych.

Sam zainteresowany nie komentował tej sprawy, wkrótce jednak stał się bardzo aktywny w social mediach. Teraz Filip Chajzer wyskoczył z kolejną rewelacją!

 

https://www.instagram.com/filip_chajzer/

 

Najpierw prezenter dzielił się w sieci swoim refleksjami na temat wyciszenia czy balansu w życiu. Nawiązując do swojej choroby pisał też o zapadaniu się w muł.

Następnie Chajzer pochwalił się nowym autem, pojechał z synem na wakacje do Niemiec, poinformował o tym, że zakłada własną restaurację a także wystawił na sprzedaż działkę z domem.

 

Filip Chajzer – studia, wykształcenie

 

Ale to nie koniec, bo w najnowszym wpisie dziennikarz przyznał, że nigdy nie skończył studiów. I tak teraz, po 20 latach przerwy, wraca do nauki!

 

Kiedy miałem 18 lat pracowałem po kilkanaście godzin dziennie, codziennie. Najpierw recenzowałem gry komputerowe, później byłem reporterem prasowym, radiowym i ostatecznie do mikrofonu w ręce dołączył operator z kamerą w ręku (…)

 

Na 3 roku odpadłem i całkiem świadomie zrezygnowałem ze studiów wybierając to co wtedy bardziej mnie „jarało” 🔥

 

Filip Chajzer – psychologia

 

Teraz Filip Chajzer wraca na studia, a będzie to psychologia:

 

Dziś jestem już na innym etapie życia i znowu będę studentem (…)

 

Wracam na studia 🔙 wybrałem psychologię 👨‍🎓

 

Część internautów uznała, że 38-letni Chajzer przeżywa kryzys wieku średniego i stąd w jego życiu tak wiele zmian. Inni zaś, że nadmierna aktywność to może być lustrzane odbicie jego choroby. I tak od depresji przeszedł do euforii, jak sądzicie?

 

Aleksander Kwaśniewski ma wysoką emeryturę, ale narzeka! ILE dostaje od ZUS?

 

Komentarze