Gwiazda TVP zaręczyła się z kolegą ze stacji! Zaręczyny jak z filmu!

Małgorzata Opczowska zaręczyła się z Jackiem Łęskim, dziennikarzem, który prowadzi program „Alarm”. Gwiazda TVP powiedziała „tak”! Jej wybranek poprosił Opczowską o rękę w bardzo oryginalny sposób.

Pomysłowe zaręczyny

Jacek Łęski przygotował zaręczyny w najdrobniejszym szczególe. Wykorzystał sytuację, że Małgorzata Opczowska była z ekipą TVP INFO w Iławie. Tam poprosił dziennikarzy z Kuriera Iławskiego, żeby przeprowadzili z jego ukochaną wywiad. Padły standardowe pytania. Jednak to ostatnie pytanie było wyjątkowe. Dziennikarze zapytali Małgorzatę Opczowską:

Czy zgodzi się Pani wyjść za mąż?

Zdziwienie gwiazdy TVP było ogromne. Wówczas Opczowska zorientowała się o co tak naprawdę chodzi.

Facebook/Jacek Łęski

Powiedziała „tak”!

Małgorzata Opczowska była bardzo szczęśliwa. W rozmowie z serwisem Pomponik powiedziała:

Jestem bardzo szczęśliwa. To najpiękniejszy czas w moim życiu i w prywatnym i zawodowym. Niech trwa jak najdłużej.

Prezenterka w swoich mediach społecznościowych zamieściła też zdjęcie dłoni z pierścionkiem zaręczynowym. Fotografie opatrzyła komentarzem:

Nie warto tracić ani jednego dnia.

Instagram/Małgorzata Opczowska

Czekali na siebie

Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski musieli długo czekać na ten dzień. Najpierw dziennikarzowi zmarła mama. Potem Małgorzata Opczowska straciła tatę. Decyzja o zaręczynach musiała poczekać. Jednak w końcu się udało. Opczowska i Łęski zaręczyli. Oboje są po rozwodach. Nie chcą tracić czasu na życie bez siebie. Para poznała się w pracy. Najpierw mijali się na korytarzach Telewizji Polskiej. Potem zaczęli rozmawiać. W końcu zaprzyjaźnili się i pojawiła się miłość. Małgorzata Opczowska od października ubiegłego roku zasiliła szeregi Pytania na Śniadanie. Zastąpiła Marcelinę Zawadzką, która została odsunięta od powadzenia programu ze względu na aferę podatkową.

Facebook/Małgorzata Opczowska

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Facebook/Małgorzata Opczowska; Facebook/Jacek Łęski

Instagram/Małgorzata OpczowskaKomentarze