Jakie zwierzę widzisz na obrazku? Ten test mówi WSZYSTKO o Twojej osobowości!

Nasz charakter waży na całym naszym życiu. Jakie podejmujemy decyzje, jak odnosimy się do innych, w jakich zawodach i środowiskach czujemy się najlepiej. A o tym, jakie mamy podejście do życia mogą w łatwo powiedzieć takie proste testy. 

Poniższy obrazkowy test psychologiczny ma nam pokazać, jak dużo mamy w sobie z optymisty, a ile z realisty. To dość istotna sprawa, bo jak wiemy, zupełnie inaczej na życie patrzy ktoś, kto non stop ma na nosie różowe okulary, a inaczej ktoś twardo stąpający po ziemi. Optymista może poważyć się na znacznie więcej niż ktoś, kto wszędzie szuka przeszkód, analizuje i jest ostrożny.

 

ZOBACZ TEŻ: Czy kryzys wieku średniego naprawdę istnieje? Uczeni podali, w jakim wieku jesteśmy najbardziej NIESZCZĘŚLIWI!

 

Test ten opiera się na bardzo prostym założeniu. Spójrz na poniższy obrazek i powiedz sobie jakie widzisz na nim zwierzę. Nie zastanawiaj się, niech Twoja odpowiedź będzie instynktowna. Tu nie ma możliwości, by popełnić błąd!

 

test osobowości

 

Odpowiedziałeś na pytanie? Sprawdź więc, czy jesteś optymistą, czy realistą! 

 

Jeśli na obrazku zobaczyłeś królika, oznacza to, że jesteś pełnokrwistym realistą. Twardo stąpasz po ziemi, lubisz analizować i planować. Nie dajesz ponieść się emocjom i wszystko starasz się objąć swoim rozumem. A tego, że go posiadasz jesteś pewny – znasz swoją wartość. Wiesz co umiesz i wiesz jak te umiejętności wykorzystać w życiu.

 

Ponieważ wszystko planujesz, to w Twoim życiu panuje harmonia. Ufasz własnym wyborom, umiesz w nich trwać, obronić je i się ich trzymać.

 

Jest jednak druga opcja. Na obrazku mogłeś też zobaczyć kaczkę. Jeśli zobaczyłeś własnie to zwierzę, to oznacza, że urodzony z Ciebie optymista! Bujasz w obłokach, jesteś kreatywny, a nawet jeśli w swej naiwności, zaufaniu i brawurze przejedziesz się, to szybko podnosisz się po porażkach.

 

Jeśli w jednej chwili dostrzegłeś, że na obrazku jest zarówno królik jak i kaczka, to znaczy, że cechy Twojego charakteru równoważą się. Potrafisz bardzo pozytywnie podchodzić do życia, ale nie brakuje Ci też zimnej krwi, by zahamować i dobrze rozważyć podejmowane decyzje.

 

Komentarze