Żona Jakuba Rzeźniczaka w szokującej kreacji. Czy ona w ogóle jest ubrana?!

Od wielu miesięcy Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka są krytykowani z uwagi na swoje zachowanie. Parą są od 2021 roku, gdy piłkarz Wisły Płock porzucił ciężarną Magdalenę Stępień, by związać się z Nowicką.

Po śmierci synka Magdaleny i Jakuba, mężczyzna w ogóle nie okazywał smutku. Było wręcz przeciwnie, bo Jakub Rzeźniczak prezentował czułe sceny z obecną partnerką, a w jednym z postów tłumaczył, że „walczy poprzez uśmiech”.

To jednak nie koniec, bo w trzy miesiące od śmierci Oliwera, piłkarz wziął ślub z Pauliną Nowicką. Nie była to skromna czy kameralna uroczystość. Ślub wziął w Miami, gdzie następnie spędził miesiąc miodowy.

 

Obecnie piłkarz i jego żona są już w Polsce, jednak i zdjęcie z Sylwestra budzi zdziwienie.

 

https://www.instagram.com/jakubrzezniczak25/

 

Na fotografii widzimy Jakuba i Paulinę w sylwestrowych kreacjach. Jednak o ile Rzeźniczak ma na sobie garnitur i białą koszulę, o tyle Nowicka wydaje się być niemal naga.

Jej krótka, czarna sukienka wygląda tak, jakby nie miała boków. Z przodu też widać część biustu i nawet łona! Trudno stwierdzić, czy kreacja została wykonana z czarnego i przezroczystego materiału, czy też fragmenty „ciała” to tylko cielisty materiał.

Niemniej jednak całość wygląda kontrowersyjnie. Zdjęcia zobaczcie poniżej!

 

https://www.instagram.com/jakubrzezniczak25/

 

https://www.instagram.com/jakubrzezniczak25/

 

https://www.instagram.com/jakubrzezniczak25/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paulina N. (@paulinaa__nowicka)

Komentarze