Janusz Korwin-Mikke o młodej żonie! Powiedział, że jest…

Janusz Korwin-Mikke jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskiej polityce. Emocji podnosi fakt, że po 26 latach kandydowania teraz dostał się do Sejmu. Prócz ostrych wypowiedzi, polityk słynie ze związku z kobietą młodszą o 44 lata!

 

Wszyscy dobrze znają wypowiedzi Korwina. Jest to jeden z nielicznych osób, które zmieniają swoje poglądy. Od lat powtarza dokładnie to samo: demokracja jest zła, urzędnicy to nieroby, a socjaliści z PiS-u to komunizm. Pikanterię jego zachowań wyznacza również jego małżeństwo. Janusz Korwin-Mikke wreszcie wypowiedział się o swojej żonie. Zobacz co, o niej powiedział!

 

Poznali się już jakiś czas temu. Dominika Korwin-Mikke była działaczką Unii Polityki Realnej (UPR), której przewodniczył jej przyszły mąż. Spotkali się na lokalnym zjeździe partii i od razu wpadli sobie w oko. To była miłość od pierwszego wejrzenia! Ma z nim dwójkę dzieci: syna Karola oraz córkę Nadzieję. „Jest bardzo mądrą osobą, jest bardzo miła, skromna, nie jest rozrzutna”  – mówił Korwin w rozmowie dla z „Faktem”.

 

ZOBACZ: Zabiła swojego męża na oczach dzieci, bo chciał ją zgwałcić.

 

Polityk zawsze podkreśla, że cieszy się dużym powodzeniem u kobiet. To właśnie jest zarzut przeciw niemu, że jego wypowiedzi są wymierzone przeciw płci pięknej. Na pytanie zy jego żona bywa zazdrosna, odpowiedział:  „Stara się nie być. Nasz związek jest raczej sielankowy, nie kłócimy się. Nie ma cichych dni. Czasem tylko żona jest przez godzinę obrażona”. Poseł dodał, że zaletą związku z młodszą partnerką jest to, że jest bardziej energiczna. Choć, jak przyznaje „oczywiście jest mniej doświadczona”. Choć różnica wieku jest u nich bardzo widoczna, to jednak ich małżeństwo jest bardzo szczęśliwe!

 

Źródło: „Fakt” foto: YouTube

 

Komentarze