Jest 1500 zł dla KAŻDEGO! Wystarczy tylko…

Ale niespodzianka! Jest aż 1500 zł dla każdego. Wystarczy tylko…

Rozliczanie podatków wcale nie jest trudne, a może nam przynieść wiele korzyści. Dzięki uldze na Internet możemy zyskać ponad 1500 zł. Jak to zrobić?

15 lutego Krajowa Administracja Skarbowa udostępni nasze e-PIT-y. To będzie ważny moment. Od tej chwili będziemy mogli zacząć działać!

Zobacz także: Gwiazda „Przyjaciółek” wydała WAŻNE oświadczenie! Fani wstrzymali oddech!

Fot. Pixabay

Ulga internetowa pozwoli nam uzyskać zwrot podatku za sprzęt i opłatę aktywacyjną, ale również na wydatki na Internet w telefonie czy komputerze, a nawet kawiarence internetowej!

Musimy jednak posiadać dokument, który potwierdzi nasze wydatki. Jeśli mamy fakturę za kilka usług od jednego dostawcy, musi być na niej wyszczególniona opłata za Internet.

Możemy odliczyć nie więcej niż 760 zł w roku podatkowym. Ulga jest limitowana. Skorzystać z niej można dwa razy, a więc możemy zyskać 1520 zł.

– Ulga internetowa jest limitowana. Odliczeniu podlega kwota wydatków faktycznie poniesionych (zapłaconych) w danym roku podatkowym, jednak nie więcej niż 760 zł. Limit ten dotyczy jednego podatnika. Oznacza to, że jeżeli wydatek ponoszą małżonkowie, każde z nich ma prawo do swojego własnego limitu – podała Krajowa Administracja Skarbowa.

Z ulgi internetowej skorzystamy wypełniając PIT-36, PIT-37 i PIT-28.

Zobacz także: Masz TAKIE talerze? Są SZALENIE niebezpieczne!

Źródło: finansowyopiekun.pl

Fot. Pixabay

Komentarze