Gwiazda „Przyjaciółek” wydała WAŻNE oświadczenie! Fani wstrzymali oddech!

Magdalena Stużyńska-Brauer wydała ważne oświadczenie. Fani czekali na nie długo! Co się stało?

Aktorka wydała oświadczenie, na które czekali jej wszyscy fani. Magda nie odzywała się do nich od ponad dwóch miesięcy! Wszyscy już niepokoili się o aktorkę! Co się z nią działo? Jak wyjaśniła swoją nieobecność w social mediach?

– Witajcie❤️! Ostatnio zaniedbałam swoje konto na Instagramie. Jakoś nie umiem odnaleźć się w social mediach w tym dziwnym czasie – no bo o czym teraz pisać? Nie chcę ani siebie ani Was pogrążać w pesymistycznych przemyśleniach, nie potrafię też, choć bardzo bym chciała, znaleźć słów otuchy dla tych, którzy stracili bliskich, pracę, poczucie bezpieczeństwa. Jak wiecie, nie jestem bardzo wylewna, jeśli chodzi o dzielenie się prywatnym życiem, zresztą tu nie dzieje nic spektakularnego. No, może poza tym, że już przechorowałam wirusa. Nie było to przyjemne doświadczenie, ale na szczęście mam to za sobą. Znałam takich, którym niestety się nie udało wyjść z tego przez to m.in. nowa rzeczywistość, w której funkcjonujemy od jakiegoś czasu plus serwisy informacyjne, które czytam nie nastrajają mnie entuzjastycznie. Oczywiście doceniam to, co jest i to, co mam. Mam pracę na przykład. W dodatku lubię ją bardzo – wyjaśniła.

Fot. Instagram

Aktorka odniosła się też do plotek, które mówiły o tym, że odeszła z serialu „Przyjaciółki”. Jaka jest prawda?

– Bardzo się wzruszyłam, ale też uśmiechnęłam do Was, gdy zaniepokojone pytałyście, co się ze mną dzieje i co się dzieje z moją bohaterką Anką, dlaczego nie było mnie na nagraniu. Czuję się w obowiązku Was uspokoić, że wszystko jest w porządku, a na nagraniu spotu ramówkowego nie byłam, bo kręciłam nowe odcinki „Przyjaciółek” – po prostu nie dało się tego złożyć terminowo. Musimy intensywnie pracować, żeby zdążyć z odcinkami przed emisją. Anka będzie w kolejnym sezonie cała i zdrowa, choć – jak to u Anki – nie zawsze wszystko będzie się układało pomyślnie. Już dziś zapraszam Was do Polsatu na pierwszy odcinek kolejnego sezonu w pierwszy czwartkowy wieczór marca. Mam nadzieję, że nasz serial oderwie nas na chwilę od codzienności zdominowanej przez wirusa. Tulę Was mocno i życzę zdrowia!!! – napisała.

Fani nareszcie odetchnęli! To był dla nich trudny czas, bo nie mieli żadnych wieści od swojej idolki. Miejmy nadzieję, że Magda już więcej na tak długo nie zniknie! Drugi raz fani by tego nie wytrzymali!

Zobacz także: Kasia Cichopek już TAK nie wygląda! Ale METAMORFOZA!

Co dokładnie napisali internauci?

No jest i Ona❤️🔥 pozdrawiam i ściskam😘

Tęskniłam 😍❤️😍

Całe szczęście, że cała i zdrowa ❤️❤️❤️❤️

Rozumiem Cię doskonale… Miło Cię widzieć 😘

Madziu…@magdalenastuzynska dobrze,że Jesteś❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Cudownie Panią widzieć!!❤️❤️

Zobacz także: Dostał szczepionkę i ZMARŁ! Lekarze rozkładają ręce!

Fot. Instagram

Komentarze