Kibice są wściekli! Zobacz, co reprezentacja Polski zrobiła w Sopocie!

Dziś o godzinie 11.00 zamknięto dla gości zewnętrznych hotel Sopot Marriott Resort & Spa.

Obiekt ten należy do najbardziej luksusowych w Sopocie. Ceny za nocleg zaczynają się od około czterystu do nawet dwóch tysięcy złotych za dobę. Poza gośćmi hotelowymi, korzystają z niego także klienci, którzy nie wykupują noclegu – przychodzą do restauracji, na basen i saunę czy do Mera Spa – jednego z największych Spa w Polsce.

 

fot. wsieci24.pl/mat. prywatne

 

Dziś jednak hotel Sopot Marriott Resort & Spa został zamknięty, ponieważ od 11 czerwca do 11 lipca przebywać tu będzie reprezentacja Polski na Euro.

Ponieważ Sopot odwiedza wielu turystów, w tym także wiernych fanów piłki nożnej, liczyli oni na możliwość spotkania czy zobaczenia, choćby z oddali ulubionych piłkarzy.

 

fot. wsieci24.pl/mat. prywatne

 

Osoby, które dziś zgromadziły się pod hotelem, nie kryły swojego rozczarowania:

 

Odgrodzili się płotem z hasłem „Łączy nas piłka”. To jakaś kpina! Chyba nie łączy, a dzieli.

– mówił jeden z mężczyzn.

 

Tyle zachodu i pewnie znów przegrają.

– skomentował ktoś inny.

 

I faktycznie, luksusowy hotel został ogrodzony płotem, który eleganckiemu dotąd budynkowi nadał wygląd placu budowy. Kibicom polskiej reprezentacji nie spodobało się, że wybrano obiekt w bardzo popularnym kurorcie, po to tylko, by odciąć się od fanów. A reprezentację Polski można było przecież ulokować w bardziej odludnym miejscu.

 

fot. wsieci24.pl/mat. prywatne

 

Uwagę zwracają też koszty. Sam hotel to 424 miejsca noclegowe, które są teraz zarezerwowane dla piłkarzy. Licząc choćby po 400 złotych za noc, jedna doba to koszt ponad 169 tysięcy złotych. Ponad miesięczny pobyt kadry to wydatek ponad 5,4 miliona złotych.

Nie jest wykluczone, że hotel Sopot Marriott Resort & Spa zaproponował polskiej kadrze na mistrzostwa Europy preferencyjne  warunki, lecz z pewnością nie będą wiele niższe niż szacowana kwota.

 

Wygląda na to, że piłka podzieliła, zamiast połączyć Polaków. A Euro jeszcze się nie zaczęło…

 

Zobacz też: Byli przerażeni, gdy zobaczyli CO odbija się w okularach Anny Muchy! [FOTO]

 

fot. wsieci24.pl/mat. prywatne


Komentarze