Kiedy miał 3-lata szokował swoją umięśnioną sylwetką! Zobacz jak dziś wygląda!

Prawdziwą furorę w swoim kraju robi 6-letni Arat. Młody obywatel Iranu może pochwalić się nie tylko imponującą, umięśnioną sylwetką, ale również niezwykłym talentem. Chłopiec powoli wyrasta na prawdziwą gwiazdę futbolu, a pod wrażeniem jego piłkarskich umiejętności są takie tuzy futbolu jak Leo Messi czy Cristiano Ronaldo.

Arat Hosseini zakochał się w futbolu, a pod wrażeniem niezwykłego dziecka z Iranu jest cały piłkarski świat. Choć ma dopiero 6 lat to o kilka klas wyprzedza umiejętnościami swoich rówieśników. Niezwykły talent zawdzięcza ciężkiej pracy pod okiem taty, a zarazem osobistego trenera,  z którym kopie piłkę odkąd zaczął stawiać pierwsze kroki. 6-latek dba również o kondycję fizyczną, dużo biega i ćwiczy. Swoją umięśnioną sylwetką zachwycił niejedną osobę o czym świadczy liczba obserwujących jego profil na Instagramie, który śledzi ponad 4 miliony ludzi z całego świata.

 

 

ZOBACZ:Wykąpała psa na myjni samochodowej! Zwierzę wyło z bólu! / AKTUALIZACJA

 

 

 

Ojciec chłopca ma zarówno zwolenników, jak i krytyków. Wiele osób mówi, że zniszczył synkowi dzieciństwo i spełnia swoje chore ambicje. Arat zaczął trenować gimnastykę kiedy skończył raptem dziewięć miesięcy. Mimo wielu gorzkich słów tata i jego pociecha robią swoje i trzeba przyznać, że świetnie im to wychodzi. Piłkarską karierą młodego Irańczyka interesuje się wielu znakomitych sportowców gorąco mu w tym dopingując. Tata 6-latka Mohammad przyznał, że dziennie na ćwiczenia fizyczne poświęcają 20 minut. Arat powiedział w jednym z wywiadów, że jego ulubionym piłkarzem jest Cristiano Ronaldo i robi wszystko, by wyglądać tak jak on. Obecnie rodzina planuje przeprowadzić się do Anglii, by chłopiec mógł rozwijać swoją karierę i szlifować talent w Akademii Liverpoolu. 

ZOBACZ TAKŻE:Nowy HIT fryzjerów! Mycie włosów metodą OMO! Na czym ona polega?

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: instagram.com, wideo: youtube.com

 

 

 

Komentarze