Wykąpała psa na myjni samochodowej! Zwierzę wyło z bólu! / AKTUALIZACJA

Kobieta z „blond kitą” kąpała psa na myjni samochodowej w Szczecinie.

Nagranie z myjni trafiło na facebookową grupę „Szczecin: Zwierzęta” z prośbą o pomoc w namierzeniu właścicielki psa.

 

Jak mówią świadkowie, kobieta myła psa, a zwierzę było przerażone i wyło w bólu. Dlaczego? Otóż woda na myjni automatycznej jest pod bardzo wysokim ciśnieniem.

Tym samym polewanie psa takim strumieniem, to nic innego jak bicie. Do tego dochodzą środki czyszczące, które mogły być w dystrybutorze – przeznaczone do czyszczenia aut, a nie dla żywego zwierzęcia.

 

Jeden z mężczyzn zwrócił uwagę kobiecie. Wezwano też Policję, ale właścicielka psa uciekła zanim nadjechał radiowóz.

Wtedy na Facebooku zamieszczono film ze zdarzenia oraz apel:

 

Poszukiwana jest kobieta, która w dniu dzisiejszym 21 mają ok godz 22 myła na myjni samodowej przy ul Bandurskiego przy stacji Lotos swojego psa, który wył z bólu. Została wezwana policja, ale Pani zdążyła uciec zanim przyjechała policja. Jeżeli ktoś ją poznaje proszę o informację sprawa zostanie zgłoszona.

 

Internauci byli oburzeni zachowaniem kobiety!

 

Roksana: Nie wierze po prostu w to co widzę !! Jakim trzeba być człowiekiem , żeby takie coś zrobić!!!

 

Justyna: Siebie tępa dzida mogła polać.. Przecież ta woda jest pod takim ciśniem że to boli no ku*wa już pomijając fakt jaką temperaturę miała ta woda… :/ ja rozumiem psa wykąpać na działce szlaufem a nie na stacji benzynowej gdzie to przeznaczone jest dla aut 🙄

 

Natalia: Mieszkam niedaleko często jestem na tej stacji, jak ja zobaczę ro wytargam za ta blond kitę.

 

Kilka godzin później, pani Hania, która zamieściła filmik poinformowała, że właścicielkę psa udało się namierzyć i że sprawa zostanie zgłoszona na Policję:

 

PANI ZOSTAŁA USTALONA, DZIŚ SPRAWA TRAFIA NA POLICJĘ.
DZIĘKUJĘ ZA OGROMNĄ POMOC 💕 DZIEWCZYNY JESTEŚCIE WIELKIE 🌷

 

>>>Leśnik przeżył chwile grozy. W lesie natknął się na TO monstrum!

 

AKTUALIZACJA:

 

W poniedziałek 25 maja kobiecie myjącej psa na myjni samochodowej prokurator postawił zarzut znęcania się nad zwierzętami.

Właścicielce psa grozi do 3 lat więzienia. „Blond kita” nie przyznaje się do winy.

 

EDIT3: SYN ZŁOŻYŁ WYJAŚNIENIA NA POLICJI I ZOSTAŁO WSZCZĘTE POSTĘPOWANIEEDIT2: KOBIETA ZOSTAŁA NAMIERZONA. Dziękujemy każdemu kto Nam pomógł EDIT1: Nagrywający to mój 17letni syn, który jedyny zareagował w tej sytuacji! Wezwał policje, nagrał filmik i zwracał uwagę kobiecie. Na filmiku widać przyjeżdżający obok NIE JEDEN samochód, w którym były osoby DOROSŁE.. Nikt się nie zatrzymał i nikt nie pomógł. Dzięki temu nagraniu mamy namierzona kobietę i odpowie za to co zrobiła. Najprościej osądzić, ze nikt nie reagowałWitam.Poszukiwana jest kobieta, która w dniu dzisiejszym 21.05.2020 ok godz. 22 myła na myjni samochodowej przy ul. Bandurskiego swojego psa, który wył z bólu. Jeżeli ktoś ją poznaje proszę o informację sprawa zostanie zgłoszona.Interwencja była, ale kobieta tłumaczyła że woda leje się przez rękę. Była też wezwana policja, tylko że pracownik pod 112 podał numer do Komisariatu Śródmieście zamiast do Komisariatu nad Odrą, gdzie jest ich rejon i kobieta zdążyła uciec.

Gepostet von Hania Zielska am Donnerstag, 21. Mai 2020

 

fot. facebook/Szczecin: ZwierzętaKomentarze