Radosław ma dość Małgorzaty?! Szykuje się ROZWÓD?!

Kolega Radosława Majdana ujawnia, że ten coraz częściej ma serdecznie dość swojej żony Małgorzaty. Majdan narzeka na apodyktyczność Małgorzaty i przeżywa chwile buntu. Co dalej z małżeństwem celebrytów?

Dystans Radosława

Radosław Majdan staje się coraz bardziej zdystansowany w relacji z Małgorzatą Rozenek. Nie włącza się już tak chętnie w świąteczne dekorowanie domu i krytykuje wybory swojej znanej żony. Ostatnio celebrytka pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych pobytem z mężem w Lądku Zdroju. Niestety Radosław był niezadowolony z miejsca, w jakim przebywali. I okazał to swojej żonie. Majdan nazywał to miejsce „sanatorium”, natomiast Małgorzata przekonywała, że jest to „uzdrowisko”. Radosław odpowiedział żonie:

To my jesteśmy już tak starzy, że musimy jeździć do sanatorium?

https://www.instagram.com/m_rozenek/

Głodny mąż

Znajomy Radosława Majdana ujawnia, że mężczyzna ma dość Małgorzaty. Celebrytka kazała przejść swojemu mężowi na dietę niemal głodową, zwaną też „postem dr Dąbrowskiej”. Przez to były piłkarz chodzi całymi dniami głodny, a wiadomo, że jak głodny to zły. Ponoć Radosław Majdan wkracza w okres buntu przeciwko swojej żonie Małgorzacie. Sytuacja staje się coraz bardziej napięta. Swoje żale nieszczęśliwy mąż Małgorzaty wylewa w rozmowach z kolegami. Jeden z nich powiedział w rozmowie z tygodnikiem Rewia:

Wszystko w ich domu jest tak, jak chce Małgorzata. To ona jest szefem i głową rodziny. Decyduje, co robią i gdzie. Przemeblowała jego mieszkanie, gdy wprowadziła się do niego z synami.

Koledzy sugerują, że frustracja Radosława Majdana może doprowadzić do rozpadu związku, a w efekcie do rozwodu pary celebrytów. Czy naprawdę będzie aż tak źle?

Źródło: Rewia

Zdjęcie: Instagram/ Małgorzata RozenekKomentarze