Czy Roksana Węgiel RZUCI SZKOŁĘ?! Nastoletnia gwiazda ujawnia swoje plany!

Roksana Węgiel szturmem zdobyła polską scenę muzyczną. Dziewczyna ma talent i swoje przysłowiowe pięć minut popularności, z których śmiało korzysta. Co dalej z jej edukacją?

Nastoletnia gwiazda

Roksana Węgiel ma 16 lat i już wiele sukcesów na swoim koncie. Przed nią też niewątpliwie kolejne. Nastoletnia gwiazda pochodzi z Jasła. Wygrała już program The Voice Kids i Eurowizję Junior. Otrzymała tez nagrody za swoje single i płyty. Węgiel sprawdza się również jako współprowadząca program You Can Dance- Nowa Generacja. Piosenkarka planuje wydanie swojej nowej płyty w nadchodzącym roku. Jak je plany zawodowe mają się do tych związanych ze szkołą?

Fot. instagram.com/roxie_wegiel

W szkole

Roksana Węgiel ma mnóstwo zawodowych obowiązków. Jednak czy ma też czas na naukę? Okazuje się, że młoda wokalista przeszła na zdalne nauczanie. Roksana powiedziała serwisowi Jastrząb post jak aktualnie wygląda jej edukacja:

Moje nauczanie wygląda cały czas tak samo. Prowadzę tryb indywidualnego nauczania. Idzie dobrze, jest ok.

Co w takim razie z maturą i studiami Roksany Węgiel? Gwiazda powiedziała:

Na razie nie mam planów jeśli chodzi o studia. Na pewno planuję zdać maturę. Zobaczymy jak będzie wyglądało moje życie po szkole średniej, po maturze. Zobaczymy, czy dalej będzie to tak intensywny bieg. Na pewno kiedyś przymierzę się do studiów. Na razie nie mam na to pomysłu.

Źródło: Jastrząb post

Zdjęcia:  Instagram/ Roxie Węgiel

 Komentarze