Został przejechany TRZY RAZY. Kierowcy nie widzieli, że…

W miejscowości Gomunice doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna został przejechany trzy razy. Kierowcy nie mogli się spodziewać takiej przeszkody.

 

Na drodze krajowej nr 91 w nocy z czwartku na piątek doszło do dramatycznego zdarzenia. Nie wszyscy kierowcy zdołali zauważyć nieoczekiwaną przeszkodę.

 

Do tragedii doszło na odcinku drogi, który znajduje się pomiędzy Kamieniem Pomorskim a Radomskiem, w województwie łódzkim. Właśnie tam na jednym z pasów jezdni leżał mężczyzna. Policjanci ustalili, że około godziny 2 w nocy z czwartku na piątek po poszkodowanym przejechał 24-letni kierowca. Jednak nie tylko on nie zauważył leżącego człowieka.

 

Następnie na mężczyznę najechał 24-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego, a następnie też 23-letni mieszkanie Piotrkowa Trybunalskiego. W wyniku zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu –  powiedział w rozmowie z radomsko24.pl Wojciech Auguścik, funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku

 

ZOBACZ: Przytyła o KILOGRAM. Teraz musi szukać nowej pracy

 

Nie są znane motywy działania mężczyzny, który postanowił położyć się na jezdni. Ciało tragicznie zmarłego mężczyzny zostało przetransportowane do prosektorium. Policja nie udostępniła jednak informacji o tym, czy poszkodowany mógł być pod wpływem alkoholu. Mężczyzna nie został także zidentyfikowany, jednak służby już się tym zajmują.

 

Prokuratura bada obecnie stan techniczny pojazdów, które brały udział w zdarzeniu. Obecnie ciężko powiedzieć, czy zawiniły pojazdy, czy refleks kierowców. którzy nie byli przygotowani na taką „przeszkodę”. Policjanci ustalili, że cała trójka kierowców, która potrąciła poszkodowanego była trzeźwa.

 

 Komentarze