Kinga Duda przyjedzie do Polski! Będzie wspierać ojca na wieczorze wyborczym.

Córka Andrzeja Dudy weźmie udział w wieczorze wyborczym ojca i stanie u jego boku. Ma w ten sposób uciąć spekulacje o braku wsparcia.

Kinga Duda ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim i przebywa obecnie w Londynie, gdzie odbywa staż w kancelarii prawnej. Po pierwszej turze nie pojawiła się na wieczorze wyborczym Andrzeja Dudy, co wzbudziło ożywioną dyskusję w internecie na temat jej relacji z ojcem.
 
Jeszcze niedawno Andrzej Duda wypowiedział się na temat różnic poglądów pomiędzy nim a córką, co podsycało wątpliwości internautów.
 

Do dzisiaj mamy różnice w wielu sprawach, ona ma swoje zdanie, ja mam swoje, w związku z czym doskonale to rozumiem.

 
Jak ustaliła Wirtualna Polska, tym razem Kinga Duda przyjedzie do Polski, aby wspierać ubiegającego się o reelekcję ojca. Oprócz niej w wieczorze wyborczym wezmą udział pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda oraz rodzice prezydenta – Jan i Janina Dudowie.
 

Jestem przede wszystkim niesamowicie dumny z córki, że odbywa trzymiesięczny staż w Londynie. Ja takich sukcesów w jej wieku nie miałem. Oczywiście, że chciałbym, aby wróciła do Polski i tu znalazła sobie pracę. Łatwiej jest wtedy się chociażby spotkać.

– mówił Andrzej Duda w rozmowie z „Super Expressem”.

 

ZOBACZ TEŻ: Znieważyła prezydenta na wiecu. Może trafić do więzienia.

 

 

źródło: wp.pl

zdjęcie: Facebook @AndrzejDudaKomentarze