Klaudia Jachira zamiast świąt Bożego Narodzenia obchodzi…

Klaudia Jachira należy do jednych z najbardziej kontrowersyjnych osób w Polsce. Jej wypowiedzi wywołują wiele emocji. Niektórzy mówią, że sama się w nich ośmiesza. Teraz kolejna „mądrość” posłanki sprawiła, że robi się znów popularna.

 

Klaudia Jachira to od dwóch miesięcy poseł/posłanka /poślica Platformy Obywatelskiej. Jej głównym priorytetem jest… no właśnie. Walka o konstytucję i demokrację. Warto też zaznaczyć, że pracuje w sejmowej komsji ds. ochrony lasów, a nie potrafi powiedzieć ile w Polsce jest terenów leśnych. Ale dla niej to nie dane są ważne, ale „filozofia człowieka do lasu”. Taka wrażliwość.

 

Dziś znów youtuberka, aktorka znana z „Bób-humus-włoszczyzna” szokuje. Tym razem poszło o Boże Narodzenie. Święta się zbliżają, a że narodzenie Chrystusa ma podłoże chrześcijańskie, religijne, to jednak postępowym posłom to nie pasuje. A zwłaszcza katolicka, polska tradycja dzielenia się opłatkiem. Po prostu aż im piana z pyska cieknie jak widzą opłatek i osobę duchowną, a jakby mieli się nim podzielić to chyba niektórym by język w gardle stanął.

 

Odnośnie do świąt Bożego Narodzenia poseł Jachira pochwaliła się, że ona, broń Boże, takich świąt nie obchodzi. Na swoim profilu w mediach społecznościowych była łaskaw podzielić się mądrością. Napisała:

 

„Nie obchodzę świąt katolickich. Jeżeli coś obchodzę, to przesilenie zimowe i cieszę, że od 22.12 jest dłuższy dzień. Za wszystkie uroczystości w Sejmie, które nie mają charakteru świeckiego – podziękuję.”

 

ZOBACZ TEŻ: W tym hostelu mogą przebywać jedynie alkoholicy! Hostel dla alkoholików powstał w…

 

Okazuje się, że kontrowersyjna posłanka z Platformy Obywatelskiej zamiast narodzenia Chrystusa, obchodzi przesilenie zimowe. Czyli 22 grudnia, dzień, w którym „światło wygrywa z ciemnością” pośpieszymy z życzeniami dla pani poseł: błogosławionego przesilenia zimowego! I oby słońce dało pani szczęście i zbawienie życzy Redakcja.

 

 

 Komentarze