Fani w szoku! ODESZŁA gwiazda „Ojca Mateusza”!

Odeszła  kultowa gwiazda, która grała m.in. w serialu pt:”Ojciec Mateusz”.

Aktorka była gwiazdą kultowych polskich produkcji oraz występowała w popularnych filmach. O jej śmierci za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała siostra. 

 

„Moi Drodzy, to smutny dla mojej rodziny fakt. W wieku 56 lat, dnia 4 grudnia 2019 roku odeszła nagle od nas moja jedyna siostra Hanna Wrycza-Kurkowska zawodowo znana jako Hanna Polk. Nie znamy jeszcze daty pogrzebu. O tej dacie powiadomię trochę później w klepsydrach i nekrologu oraz tu na fb. Dziękujemy za złożone nam wyrazy współczucia” –taką informację w mediach społecznościowych zamieściła siostra zmarłej aktorki.

 

Hanna Polk zmarła nagle 4 grudnia, zmagała się z chorobą nowotworową. W życiu prywatnym Hanna Polk była pierwszą żoną aktora Piotra Polka, z którym żyła przez 7 lat. Po rozwodzie z nim, aktorka zachorowała na depresję.

 

Następnie jej drugim mężem został Marek Kurkowski, jednak mężczyzna zmarł nagle w styczniu 2010 roku. Miesiąc wcześniej obchodzili siódmą rocznicę ślubu. To był bardzo ciężki czas dla aktorki, ponieważ pojawiły się u niej wówczas problemy z alkoholem. Para doczekała się dwóch synów – Franciszka i Jakuba.

 

 

ZOBACZ TEŻ:LEKARZ robi COŚ niewiarygodnego ze swoimi PACJENTAMI! ZOBACZ VIDEO!

 

Hanna Polk wystąpiła między innymi w Klanie”, „Ojcu Mateuszu”, „Na dobre i na złe”, „M jak miłość”, „Samym Życiu”, „Domu”, „Na Wspólnej”, „Klinice samotnych serc” czy „Bożej podszewce II”

 

 

ZOBACZ TEŻ:Gotujesz TAK rosół? Robisz OGROMNY BŁĄD!

 

 

Źródło:lelum.pl

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze