Lekarz WYLECZYŁ dwóch 60-latków z koronawirusa! Ujawnił CO zastosował

To jedna z niewielu pozytywnych informacji w ostatnim czasie. Dwaj pacjenci z Łańcuta, w wieku ok. 60 lat, zostali wyleczeni z koronawirusa.

Dzisiaj w Polsce odnotowano już 1120 przypadków zakażenia, a 14 osób zmarło. W ciągu doby pojawiło się 69 nowych zachorowań na koronawirusa.

 

Rzecznik wojewody podkarpackiego, Małgorzata Waksmundzka-Szarek podała informację, że dzisiaj 26 marca dwie osoby w wieku ok. 60 lat, które były hospitalizowane z powodu koronawirusa w szpitalu w Łańcucie, zostały wyleczone i będą mogły wrócić do domu.

 

CZYTAJ TAKŻE: Menadżer Roksany Węgiel komentuje jej pobyt w szpitalu. Gwiazda ma…

 

Dr Andrzej Cieśla ze szpitala w Łańcucie ujawnił, jakie leki zastosowano w walce z koronawirusem. Nadal nie ma szczepionki ani sprawdzonego sposobu, by usunąć przyczynę COVID-19, jednak można zwalczać objawy koronawirusa.

 

W tej chwili nie ma leczenia przyczynowego, a raczej objawowe. W przypadku wyleczonej dwójki zwalczaliśmy zapalenie płuc za pomocą antybiotyków. Pacjenci wychodzą od nas zdrowi

 

-ujawnił portalowi naszemiasto.pl dr Andrzej Cieśla, dyrektor Klinicznego Oddziału Chorób Zakaźnych z pododdziałem hepatologicznym w Łańcucie.

 

CZYTAJ TAKŻE: Szybki wzrost zarażeń! 2500 nowych przypadków koronawirusa!

 

Dobrą wiadomością jest także to, że dzisiaj na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie nastąpił rozładunek pakietu medycznego z Chin. Do Polski dotarł 1 mln 700 tys. maseczek, 40 640 kombinezonów, 10 tys. gogli i 416 500 rękawic.

 

Źródło: o2.pl / fotoKomentarze