Menadżer Roksany Węgiel komentuje jej pobyt w szpitalu. Gwiazda ma…

Menadżer Roksany Węgiel skomentował plotki o jej pobycie w szpitalu. Nie, Roksana Węgiel nie padła ofiarą koronawirusa, choć ze względu na jej wyjazd na Dominikanę pojawiły się takie fake newsy.

Roksana Węgiel to 15-letnia młoda gwiazda znana już na całym świecie. Zagraniczni fani porównują jej karierę do Ariany Grande. Z dużą sławą wiążą się jednak pewne niedogodności, przede wszystkim krążące od jakiegoś czasu fake newsy.

 

CZYTAJ TAKŻE: Szybki wzrost zarażeń! 2500 nowych przypadków koronawirusa!

 

Jeden z portali internetowych podał informację, że Roksana Węgiel trafiła do szpitala z powodu koronawirusa. Te plotki okazały się fałszywe. Zdementował je portalu Konkret24 Maks Laskowskiego z otoczenia 15-letniej Roksany Węgiel.

 

„Opisana przez stronę sytuacja nigdy nie miała miejsca. Artystka jest zdrowa. W momencie publikacji przebywała w podróży zagranicznej z jedną z polskich rozgłośni radiowych w ramach ich corocznej kampanii promocyjnej”

 

powiedział w rozmowie z Konkret24 Max Laskowski z menedżmentu Roksany Węgiel.

 

Menadżer zapowiedział, że będą podjęte odpowiednie kroki prawne, aby zadośćuczynić młodej gwieździe za krążące o niej fake newsy.

 

„To smutne, że ktoś poświęca czas na tworzenie w sieci takich głupot”

 

-podsumował menadżer.

 

CZYTAJ TAKŻE: 21-latka zmarła z powodu koronawirusa! Nie miała chorób towarzyszących

 

Źródło: onet.pl / foto Instagram.com roxie_ wegielKomentarze