Lekarz zobaczył jej powieki i ZAMARŁ! Przez lata nie zmywała makijażu przed snem

Ta kobieta przez lata nie zmywała makijażu przed snem. Gdy lekarz zobaczył jej powieki zamarł.

Dla niektórych kobiet makijaż to jeden najważniejszych elementów porannej rutyny, dla innych mógłby wręcz nie istnieć. Każda dbająca o siebie kobieta wie, że wcześniej nałożone kosmetyki należy odpowiednio zmyć przed snem. Warto podkreślić, że higiena to jedna z najważniejszych kwestii, która jest ściśle powiązana ze zdrowiem. Jeżeli nie dbamy o higienę – nie dbamy również o zdrowie. Niestety, dla niektórych pań nie jest to oczywiste. Przypadek tej kobiety jest zdecydowanie przestrogą i lekcją o tym dlaczego tak ważne jest zmywanie makijażu.

Amerykanka miała bardzo dziwny nawyk. Przez lata przed pójściem spać w ogóle nie zmywała tuszu do rzęs, tak jak powinno się to robić. Zostawiała go na noc na powiekach i pozbywała się go dopiero gdy naprawdę nie wyglądał dobrze. W wieku 50 lat zgłosiła się do lekarza ponieważ czuła ogromny dyskomfort w oku. Miała wrażenie, że coś ją uwiera. Okazało się, że przypuszczenia 50-latki okazały się być trafne. Mianowicie były to grudki makijażu, które przez lata zbierały się pod powieką kobiety. Kiedy lekarka zobaczyła, co się tam zgromadziło wręcz zamarła.

 

ZOBACZ TAKŻE: VIKI GABOR przerwała milczenie! Gwiazda musi stoczyć walkę z…

 

— Białka moich oczu były przekrwione. Wpadłam w zły nawyk niezmywania makijażu przed snem. Nie powinnam była do tego dopuścić. To bardzo ważne, aby zmywać makijaż każdego wieczorunapisała 50-latka na swoim Facebooku.

 

 

 

źródło: facebook.pl/theresa.finisterlynch

lelum.pl fot. facebook.pl/theresa.finisterlynch/ unsplash

 Komentarze