Maciej Stuhr zadrwił z własnego ojca. Tak wyśmiał go za jazdę po pijanemu!

6 marca 2023 r. odbyła się gala Polskich Nagród Filmowych ORŁY 2023. Wydarzenie prowadził Maciej Stuhr.

Jak czytamy w komunikacie PNF, najwięcej nagród zgarnął obraz pt. „Io”:

 

…film „Io” w reżyserii Jerzego Skolimowskiego, który otrzymał sześć statuetek – dla Najlepszego FIlmu, za Najlepszą Reżyserię, Scenariusz, Zdjęcia, Montaż oraz Muzykę. Wśród najczęściej nagradzanych tytułów znalazł się również „Johnny” Daniela Jaroszka – z czterema ORŁAMI w kategoriach Najlepsza Rola Męska, Najlepza Drugoplanowa Rola Kobieca, Najlepsza Charakteryzacja oraz Nagroda Publiczności*

 

Tytuł filmu „Io” nawiązuje do dźwięku wydawanego przez osły, a to dlatego, że głównym bohaterem jest właśnie osiołek. I do tej postaci, Maciej Stuhr porównał swego ojca.

 

https://www.facebook.com/MaciekStuhr

 

„Io” to film drogi, jednak w tym przypadku to właśnie osiołek odbywa dramatyczną podróż. Najpierw osiołek mieszka w cyrku, gdzie jest dręczony. Później przechodzi z rąk do rąk i trafia do stadniny koni, potem staje się maskotką klubu piłkarskiego, następnie mieszka u hodowcy lisów, u księdza, a na koniec trafia do rzeźni…

 

Mówiąc właśnie o tym filmie, Maciej Stuhr zadrwił z własnego ojca:

 

Znam aktora, który znakomicie podłożył kiedyś głos pod osiołka. Państwo się domyślają, o kim mowa. Można powiedzieć: najsłynniejsze zero siedem w historii polskiego kina od czasów porucznika Borewicza.

 

Któż z was nie chciałby zagłosować na niego w kategorii: „osioł roku”?**

– zapytał.

 

Przypomnijmy, że w październiku 2022 r. Jerzy S. prowadził auto po wypiciu wina. Będąc pod wpływem alkoholu potrącił motocyklistę. Aktor został uznany winnym, a na początku marca 2023 r. zapadł wyrok w tej sprawie.

 

>>>Dla kogo Andrzej Piaseczny szykuje ciepłe gniazdko? Będzie nowe i „pod klucz”!

 

 

 

*cyt. pnf.pl

** cyt. za Jastrząb Post

Komentarze