Małgorzata Rozenek naprawdę się wkurzyła! Chodzi o wybory prezydenckie!

Małgorzata Rozenek naprawdę się wkurzyła! Chodzi o wybory prezydenckie! „Perfekcyjna pani domu” nie kryje swojego oburzenia. Za pośrednictwem mediów społecznościowych odniosła się do zaplanowanych na 10 maja wyborów prezydenckich.

 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan naprawdę się wkurzyła! Chodzi o wybory prezydenckie!

Małgorzata Rozenek-Majdan ogólnopolską popularność zyskała dzięki roli gospodyni programu „Perfekcyjna pani domu”. Niedługo później była jedną z jurorek w programie „Projekt Lady”. Jest autorką poradników o następujących tytułach: „Perfekcyjna pani domu. Poradnik”,Perfekcyjny ogród. Poradnik”, „Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu”, „Jak dbać o siebie perfekcyjnie”. Ze swoim obecnym mężem Radosławem Majdanem w 2016 roku wystąpiła w programie rozrywkowym Azja Express.

 

 

 

Dwa dni temu Małgosia Rozenek-Majdan opublikowała bardzo ważny komunikat na swoim Instagramowym profilu. Prezenterka telewizyjna bardzo krytycznie odniosła się do zapowiadających się wyborów prezydenckich. Zdaniem małżonki Radosława Majdana najlepszym rozwiązaniem byłoby przeniesienie ich.

 

 

 

Zróbmy więc wybory, jakich nie przeżył nikt…🎶🎵🎶 parafrazując Oddział Zamknięty 😁 czy o to chodzi @pisorgpl?! Te wybory nie powinny, nie mogą się odbyć. Czy to będzie pierwszy raz od uzyskania przeze mnie praw wyborczych, kiedy nie pójdę na wybory? Ilu będzie takich jak ja? Czy te wybory mają sens? Bez kampanii, w strachu o zdrowie. Z jaką frekwencją? Czy przełożenie ich do jesieni nie byłoby mądrzejszym rozwiązaniem? W co gra władza? Przecież tu chodzi o dużo więcej niż sprawowanie władzy… 

 

Źródło: Instagram

Zobacz także: Biedronka i Lidl wprowadzają zmiany! W tym czasie NIE ZROBISZ ZAKUPÓW!Komentarze