Małgorzata Socha: „Nigdy nie myślałam, że będę pisała takiego posta”

43-letnia Małgorzata Socha od 2008 roku jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego. Para ma trójkę dzieci: Zofię (ur. 2013), Barbarę (ur. 2017) i Stanisława (ur. 2018), a gwiazda niedawno zdecydowała się ujawnić ich wizerunek.

Wczoraj jednak na profilu aktorki pojawił się poruszający post. Aktorka nie sądziła, że będzie musiała pisać coś takiego!

 

https://www.instagram.com/malgosia_socha/

 

Małgorzata Socha swoją karierę aktorską rozpoczęła już w 1999 roku. Najbardziej znana jest z udziału w serialach takich jak „Złotopolscy”, „Pierwsza Miłość”, „BrzydUla”, czy „Przyjaciółki”, gdzie gra od 2012 roku.

 

I właśnie tej produkcji dotyczy jej najnowszy wpis. Aktorka bowiem żegna Anitę Sokołowską, która zdecydowała się odejść z serialu:

 

Nigdy nie myślałam, że będę pisała takiego posta, a jeśli już, to będziemy się żegnały wszystkie cztery a nie żegnały jedną z nas. Zuza była przyjaciółką „Przyjaciółek”, a Anita została moją.

– zaczęła smutno.

 

Katarzyna Dowbor wraca do telewizji. CZYJ dom wyremontuje???

 

Małgosia Socha przyznała, że razem przeżyły wiele dni na planie i nawiązała się między nimi prawdziwa przyjaźń:

 

Dziękuję Ci Anitko, że zawsze mogłam na Ciebie liczyć. Odchodzi Twoja bohaterka nie TY, mimo wszystko będzie mi Ciebie brakowało na planie. Jest mi bardzo smutno, ale wierzę, że przetniemy się nie raz, nie dwa na zawodowym szlaki i zrobimy coś pieknego razem. Trzymam kciuki za Twoje nowe wyzwania. Jesteś pięknym, mądrym wyjątkowym człowiekiem❤️ Wiem, jak ta decyzja była dla Ciebie trudna. Twoja „Przyjaciółka” Małgosia ❤️

 

I tak przyjaźń z planu może trwać także w życiu prywatnym, nawet pomimo zawirowań zawodowych.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Komentarze