Małgorzata Socha w sukni ślubnej! O co chodzi?

Małgorzata Socha od lat jest mężatką. Jej wybrankiem jest Krzysztof Wiśniewski. Ma z nim troje dzieci. Tymczasem ostatnio Małgosia zapozowała w sukni ślubnej! O co chodzi? Czy w życiu aktorki szykują się zmiany?

Trzeba przyznać, że w sukni ślubnej Małgorzata wygląda nieziemsko. Taka panna młoda od razu przykuwa uwagę. Dlaczego Socha pozuje w takim stroju?

Małgorzata Socha, fot. Polsat

Oczywiście ma to związek z postacią, która gra w serialu „Przyjaciółki”. Wkrótce zobaczymy przygotowania do ślubu Ingi (Małgorzata Socha) i Maksa (Mateusz Janicki). Planowaniem ceremonii zajmuje się Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz). Odkrywa swoją nową pasję. Postanawia zostać wedding plannerką. Przygotowania do tego jedynego i wyjątkowego dnia w życiu zaczynają się od wyboru idealnej sukni ślubnej.

W życiu Ingi trwa prawdziwa rewolucja. Podczas jednego wieczoru dowiedziała się, że będzie miała dziecko, a Maks poprosił ją o rękę. Dorotka również nie może narzekać na brak wrażeń w życiu prywatnym. Każdego dnia Sławek (Kacper Kuszewski) udowadnia, że jest jej mężczyzną idealnym.

Małgorzata Socha przeżywała ostatnio trudne chwile. Była chora na koronawirusa. W związku z tym czasowo wstrzymano zdjęcia do „Przyjaciółek”. Na szczęście już je wznowiono, a emisja serialu będzie odbywała się bez zmian.

Zobacz także: Dramat Mateusza Damięckiego! Ktoś ukradł mu…

Fot. PolsatKomentarze