Małgosia z „Rolnik szuka żony” skrytykowała osoby z nadwagą. Ale się jej dostało!

Małgosia Borysewicz i jej mąż Paweł poznali się w programie „Rolnik szuka żony”.

Para ma już syna – Rysia – a teraz spodziewa się drugiego dziecka. Małgosia zamieściła swoje ciążowe zdjęcie i podzieliła się refleksjami na temat ciąży i tym, jak u niej wyglądała pierwsza, a jak druga. Na przykład:

 

za 1 razem apetyt miałam pod koniec na początku nie, a teraz jest na odwrót. Tak samo z wyglądem: na początku pięknie, pod koniec – wiadomo 😀a teraz na początku źle, na finiszu zobaczymy😆

 

Małgosia Borysewicz czyli Rolnik w Szpilkach – https://www.instagram.com/rolnikwszpilkach/

 

Rolniczka pożaliła się też, że ma kłopot z dobraniem odpowiednich ubrań:

 

Jak by było takie szkolenie, jak ubrać się w 3 trymestrze ciąży i zachować normy urzędowe a przy tym kobiece- chętnie wzięłabym w nim udział🙄co prawda oglądałam programy typu: metamorfozy, lekcje tego i tamtego, ale jakoś nie potrafię ich wcielić w życie 😁

 

Przy tej okazji nawiązała do osób z nadwagą, bo one też z pewnością mają ubraniowy problem:

 

sorry, że to powiem,ale kompletnie nie rozumiem jak osoby ze sporą nadwagą( takie z wyboru i zaniedbania, wynikającego z niewłaściwego odżywiania)potrafią się ubrać i dobrze się w czymś czuć, już nie mówiąc o samopoczuciu zdrowotnym, nie tylko wizualnym.

 

Małgosia w drugiej ciąży – https://www.instagram.com/rolnikwszpilkach/

 

Internautkom bardzo nie spodobała się ta wypowiedź Małgosi i pod postem pojawiły się niemiłe komentarze:

 

Życzę Ci piękna Kobieto byś nigdy nie musiała o sobie czytać takiego posta. Stygmatyzujesz osoby z nadwagą i otyłością. Sugerujesz zaniedbanie. #bodyshaming nie jest ok

 

Miałam o Tobie inne zdanie , ale cóż, rzeczą ludzką jest się mylić…. Jesteś osobą publiczną, więc przemyśl zanim napiszesz coś co urazi innych ludzi.

 

Mój facet podszedł do telefonu i widząc Twoje foto z ustami jak po botoksie powiedział „ojej”. A to u niego oznacza że wyglądasz gorzej niż te panie z nadwagą…. Miałam o Tobie inne zdanie , ale cóż, rzeczą ludzką jest się mylić…. Jesteś osobą publiczną, więc przemyśl zanim napiszesz coś co urazi innych ludzi.

 

Cóż, panie chyba nie doczytały tego, co było napisane w nawiasie osobach z nadwagą: „z wyboru i zaniedbania, wynikającego z niewłaściwego odżywiania”.

POLECAMY: Córka Joanny Kurowskiej publikuje odrażające zdjęcia. Zobacz!Komentarze