Malutkie dziecko samo na ŚRODKU drogi! Gdzie byli rodzice?

Ale skandal! Małe dziecko było same na środku ruchliwej drogi! Jak to możliwe? Kto zawinił? Kto poniesie za to odpowiedzialność?

Zagubiona dziewczynka chodziła sama po bardzo ruchliwej ulicy! To mogło skończyć się wielką tragedią! Gdzie byli rodzice?

Zobacz także: Monika Mrozowska URODZIŁA! Jest pierwsze ZDJĘCIE dziecka!

Wszystko działo się 19 stycznia, przed południem. Sprawą od razu zajęli się dzielni policjanci! Szybko wkroczyli do akcji! Jak to wyglądało?

– Policjant w trakcie patrolu miasta zauważył kobietę z małą dziewczynką. Mieszkanka Góry była bardzo poruszona i prosiła o pomoc. Funkcjonariusz w rozmowie z kobietą ustalił, że dziewczynka sama błąkała się po ulicy. Nie potrafiła wskazać gdzie mieszka ani jak się nazywa – czytamy w relacji Policji.

Fot. Pixabay

Policjant pytał przechodniów, ale nikt nie potrafił określić, jak nazywa się dziecko i gdzie mieszka.

Mundurowy sprawdził okoliczne sklepy i pytał obecne tam osoby o dziewczynkę. Niestety nadal nikt nic nie wiedział.

– W związku z tym zabrał 3-latkę do radiowozu i przywiózł do jednostki. Dziewczynka była przestraszona, lecz szybko obdarzyła zaufaniem umundurowanego policjanta – podano.

W czasie prowadzenia działań związanych z dzieckiem, równolegle dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Górze otrzymał informację o zaginięciu dziewczynki.

Okazało ojciec 3-latki poszedł spać, a ona wyszła na ulicę! Sama! Kto odpowie za tak skandaliczne zaniedbanie? Tą sprawą powinna zająć się opieka społeczna.

Zobacz także: Wielki SKANDAL z nauczaniem dzieci! TA sprawa POGRĄŻY Ministerstwo Edukacji Narodowej?

Fot. Pixabay

Źródło: policja.plKomentarze