Marcin Maciejczak ma 14 lat. Zobacz JAK śpiewał jako 11-latek! (VIDEO)

Marcin Maciejczak urodził się 16 stycznia 2006 roku, a w lutym 2020 r. wygrał program The Voice Kids.

Jak na tak młodego chłopca, Marcin Maciejczak prezentuje wielką dojrzałość wokalną i zapewne też życiową. W końcu nie każdy nastolatek, z nawet najlepszym warsztatem muzycznym, potrafiłby być przekonywujący w piosence o tak poważnym przekazie:

 

Z sobą bywam sam
Zbyt często niż bym chciał
Ze sobą być

Ulice, deszcz i ja
Po cichu czasem myślę
A w głowie krzyk

Może ktoś za kilka lat
Będzie bliżej mnie niż ja

 

Powiedz czy wysłuchasz mnie
Jak gdyby nic
Przygarniesz mnie
Jak gdyby nic

 

A jest to właśnie tekst zwycięskiej piosenki Marcina pt. Jak gdyby nic. Ten utwór Maciejczak śpiewał podczas finału The Voice Kids, a później nagrał jako singla.

 

W internecie możemy też zobaczyć nagranie z przed kilku lat. To na nim 11-letni Marcin Maciejczak wygrywa XV Kaliski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej z piosenką Bo już taki jestem. Jak czytamy na stronie Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu:

 

Nikt nie miał wątpliwości, że Marcinowi z Warty należała się główna nagroda. Jego wykonanie swingowego przeboju pt. „Bo już taki jestem” było bezbłędne, pełne energii i artystycznie niezwykle dojrzałe, jak na ucznia szkoły podstawowej. Był ogromnie wzruszony odbierając sprzęt muzyczny i inne upominki, ale – jak przystało na młodą gwiazdę estrady – szybko opanował emocje i raz jeszcze zaśpiewał dla zgromadzonej w CKiS widowni.

 

Zobaczcie, jak zmienił się Marcin Maciejczak przez te kilka lat!

 

Polecamy: Kazik nagrał nową piosenkę, ale uwagę skradł mistrz drugiego planu! (VIDEO)

 

fot. https://www.instagram.com/marcinmaciejczak/Komentarze