Marianna Schreiber odcina się od poglądów męża. „Wszyscy widzą we mnie żonę tylko tej i tej osoby”

Na początku września 2021 r. Marianna Schreiber wywołała wielkie zaskoczenie swoim udziałem w programie Top Model.

Show emitowane jest przez TVN, tymczasem mąż Marianny – Łukasz Schreiber jest politykiem PiS’u i piastuje funkcję ministra – członka Rady Ministrów. Tak więc jego żona pojawiła się w programie emitowanym przez stację o zupełnie przeciwnej do PiS’u opcji politycznej.

 

https://www.instagram.com/marysiaschreiber/

 

Marianna Schreiber odpadła już z Top Model mimo to zainteresowanie jej osobą nie mija. Szczególnie, że sama żona polityka robi wiele, by przyciągnąć uwagę – o publikowała na przykład zdjęcie, na którym jest całkiem naga.

Pani Schreiber prowadzi też bloga i właśnie pojawił się na nim wpis dotyczący „cholernie trudnej miłości” pomiędzy Marianną, a Łukaszem Schreiber. W tym wpisie kobieta żali się także, że nie jest postrzegana jako odrębna jednostka, a jedynie żona polityka.

 

https://www.instagram.com/marysiaschreiber/

 

Zasugerowała, że ma zupełnie inne niż jej mąż poglądy:

 

Ludzie myślą bardzo schematycznie jeśli jesteś żoną polityka PIS, to na pewno myślisz tak. jak on. Ale tak przecież nie jest. (…)

 

Wszyscy widzą we mnie żonę tylko tej i tej osoby. A ja przecież poza byciem żoną, jestem Marianną Schreiber, nie zmieniłam poglądów, zmieniłam nazwisko…

 

Tak więc, Marianna odcięła się od poglądów męża. Ciekawe, czym to się skończy…?

Cały wpis tutaj.

 

>>>Przemek Kossakowski rozpoczyna nowy etap w życiu. „Wszystko co jest po coś”Komentarze