dziewictwo

Matka chciała sprzedać dziewictwo córki. Została przyłapana na gorącym uczynku

Policja w Szardży otrzymała zawiadomienie o mającym mieć miejsce handlu ludźmi. Jedna z mieszkanek miasta chciała sprzedać dziewictwo swojej córki za niewiele ponad 50 tysięcy złotych oraz biżuterię. Policja zastawiła na nią udaną zasadzkę.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek w trzecim co do wielkości mieście w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Policja dostała zgłoszenie o tym, że kobieta próbuje sprzedać dziewictwo swojej córki. Po zebraniu informacji i potwierdzeniu zawiadomienia zorganizowano zasadzkę na matkę 17-letniej dziewczyny. Funkcjonariusze dokonali jej aresztowania w jednym z hoteli. Zorganizowano tam zasadzkę na osoby próbujące przeprowadzić transakcję wymiany nieletniej na pieniądze.

 

 

 

 

Wraz z kobietą zatrzymano trzy inne osoby biorące udział w przestępstwie. Wyrodna matka usłyszała zarzuty handlu ludźmi oraz wykorzystania seksualnego poprzez zmuszanie do prostytucji. Wszyscy aresztowani przyznali się do zarzucanych czynów. 17-latka podczas składania zeznań również potwierdziła, że została doprowadzona siłą do hotelu, w którym za pieniądze miała się oddać mężczyźnie.

 

 

 

 

Teraz kobiecie grozi minimum 5 lat kary pozbawienia wolności. Dodatkowo będzie musiała zapłacić grzywnę w wysokości 100 tysięcy dirhamów, czyli ponad 100 tysięcy złotych.

 

 

 

 

ZOBACZ:Chciała uchronić znajomego od napadu. Sama została zgwałcona i zamordowana

 

 

 

 

foto pixaby  / źródło khaleejtimes.com

 


Komentarze