Matka wrzuciła 3-letnią córkę do KLATKI Z NIEDŹWIEDZIEM!

Na potworny pomysł wpadła młoda matka w Uzbekistanie. Kobieta wrzuciła swoją 3-letną córeczką na wybieg niedźwiedzia w ogrodzie zoologicznym. Zwierzę na szczęście nie tknęło dziecka.

Przerażające zachowanie

Młoda kobieta odwiedziła zoo w Taszkiencie w Uzbekistanie wspólnie ze swoją 3-letnią córeczką. W ogrodzie zoologicznym w tym czasie przebywało wiele osób. Oglądali oni między innymi niedźwiedzia, który chodził po swoim wybiegu. W pewnym momencie młoda kobieta złapała córeczkę i wrzuciła ją na wybieg zwierzęcia. Wybieg otoczony płotem zamieszkiwał ogromny niedźwiedź brunatny.

Niedźwiedź mądrzejszy od matki

Tłum, który przebywał wokół wybiegu dla niedźwiedzia próbował powstrzymać kobietę. Jednak na nic się to zdało. Malutka dziewczynka upadła na wybieg zwierzęcia. Wszyscy patrzyli z przerażeniem, co zrobić zwierzę. Niedźwiedź podszedł do dziewczynki, obwąchał ją… i poszedł dalej. Zachował się bardzo spokojnie i nie stanowił żądnego zagrożenia dla 3-latki. Ogromne zwierzę wykazało się większą mądrością i empatią, niż matka dziecka. Jej zachowanie wręcz przeraża.

Dziewczynka w szpitalu

3-letnia dziewczynka została przewieziona do szpitala. Tam stwierdzono, że dziecko doznało wstrząsu mózgu. Na ciele miało też siniaki. Pracownicy zoo powiedzieli w rozmowie z lokalnymi mediami:

Gdyby niedźwiedź potraktował dziecko jak ofiarę, to strach pomyśleć, jak mogłoby to się skończyć. Dziewczynka została zraniona nie kłami i pazurami, a w wyniku upadku z wysokości 5 metrów.

Internauci okrzyknęli już niedźwiedzia, który nosi imię Zuzu mianem bohatera. Zwierzę zachowało spokój i nie zrobiło krzywdy dziecku. Matka 3-latki usłyszała zarzuy usiłowania zabójstwa. Kobiecie grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Fakt

Zdjęcie: Instagram/ Tashkent zoo

 Komentarze