Partner zostawił ją w 8 miesiącu ciąży! Powód dla którego to zrobił, ZWALI CIĘ Z NÓG…

Partner zostawił ją w 8-miesiącu ciąży! Powód dla którego to zrobił, ZWALI CIĘ Z NÓG…

Wiele słyszy się o nieodpowiedzialnych mężczyznach, z syndromem Piotrusia Pana, którzy kompletnie nie dorośli do podejmowania decyzji o zakładaniu rodziny. Mimo to, bardzo często tacy właśnie panowie stają się mężami, a następnie ojcami i kompletnie nie potrafią odnaleźć się w nowej roli, która wymaga ogromnej odpowiedzialności za drugiego człowieka.

Za pośrednictwem mediów swoją historią postanowiła podzielić się pewna anonimowa Internautka. Kobieta przyznaje, że gdy zaszła w ciążę, przytyła kilka kilogramów. Okazuje się, że nowa sylwetka nie podobała się jej partnerowi, który jakiś czas później zostawił ją samą! Załamana Internautka była wówczas w 8 miesiącu ciąży!

Mój partner strasznie nalegał na dziecko. Dosłownie dzień w dzień słuchałam o tym, że jego siostra już ma dzidziusia, takiego słodkiego, i my też byśmy mogli. Planował nawet gdzie postawi łóżeczko. Po kilku miesiącach namawiania w końcu się zgodziłam. Doszłam do wniosku, że w sumie nie warto zwlekać, skoro jestem przed 30., a warunki mamy. No i udało się dość szybko – tak swoją historię rozpoczyna użytkowniczka sieci.

Kobieta nie ukrywa, że kością niezgody stała się jej waga. Mimo, że dziewczyna nie podjadała, hormony doprowadziły do nadwyżki 10 kilogramów.

Problem pojawił się jednak w tym, że przez ciążę zaczęłam strasznie tyć. Nie objadałam się, owszem, miałam więcej chęci na słodycze, ale nie na tyle, aby one spowodowały przybranie 10 kg wagi. Zresztą poniekąd się tego spodziewałam, bo moja mama i babcia w ciąży również bardzo tyły – dodaje M. 

Gdy dziewczyna była już w ósmym miesiącu, mężczyzna odszedł od niej. Szokujące były jego tłumaczenia… Przyznał w rozmowie, że nie sądził, że partnerka „będzie w ten sposób wyglądać”, ponieważ jego siostra w okresie ciąży była znacznie szczuplejsza!

Szkoda, że mój partner nie mógł tego pojąć i postanowił odejść. Zostawił mnie w 8 miesiącu ciąży, bo już go nie podniecam i brzydzi go moje opuchnięte ciało i wielki brzuch. Gdy próbowałam pytać, czy nie wiedział, że przecież tak wygląda ciąża, on stwierdził, że na pewno nie tak jak u mnie, bo jego siostra była szczupła przez całą ciążę.

Zobacz również: W makijażu czy bez? Jakie kobiety WOLĄ mężczyźni?

Opowieść M. powinna stać się dla nas pewną przestrogą. Warto dobrze poznać życiowego partnera, czy też życiową partnerkę, zanim zdecydujemy się na wspólne zakładanie rodziny. Jako podsumowanie zostawiamy wam pewien mądry cytat: „Ojcem może być każdy, nie każdy jednak może być tatą”.
Źródło: Facebook
Zdjęcie: Pixabay


Komentarze