ŚLUB 5-letnich dzieci! POWÓD powala z nóg!

ŚLUB 5-letnich dzieci! POWÓD powala z nóg!

Dzieci w wieku 5 lat wzięły ze sobą ślub jak dorośli. Powód zaskakuje, a przy tym jest niepokojący!

Ślub to niewątpliwie doniosła ceremonia, a dla dwojga dorosłych ludzi przede wszystkim świadoma decyzja. Choć trudno w to uwierzyć to jednak są państwa, w których małżeństwa dzieci nie są niczym niezwykłym.

 

Tak też było w tym przypadku! Rodzice zdecydowali się na połączenie więzami małżeńskimi 5-letnich bliźniąt.

Thanakorn i Thanyaporn Puangthong to rodzeństwo, które urodziło się w Tajlandii. Ich rodzice dosłownie zaaranżowali ślub dla tej dwójki małych dzieci. W obrządku i buddyjskiej kulturze jest to całkiem normalne zjawisko oraz nie ma w tym nic zaskakującego.

 

Według buddyjskiego przesądu, jeśli dwie dusze nie mogły być razem ze względu na przeciwności losu w przeciwnym życiu, później w ramach „rekompensaty” rodzą się jako bliźnięta.

 

„Według naszego przekonania jedynym sposobem na rozwiązanie więzi kochanków jest związek małżeński. Jeśli ślub by się nie odbył, oboje mogliby mieć pecha w przyszłości i nie byliby w stanie żyć własnym życiem osobno„- mówił ojciec 5-latków.

 

 

ZOBACZ TEŻ:NAPIĘKNIEJSZA kobieta ŚWIATA wybrana! Miss Universe 2019 wyróżnia TEN szczegół!

 

 

Matka dzieci twierdzi, że istnieje między nimi „karmiczne połączenie”, ponieważ dzieci chorują w tym samym czasie, mają podobne wahania nastrojów. Kiedy chłopiec dostał krwotoku z nosa, to samo po jakimś czasie pojawiło się u dziewczynki. Gdyby nie śub, problemy by się nasilały” twierdzą rodzice.

 

 

 Źródło:pikio

 Źródło zdjęcia:YouTubeKomentarze