Smutne wieści o zespole „Daj to głośniej”. Emilia Sanecka już nie …

Emilia Sanecka z "Daj to głośniej" nie pojedzie na Eurowizję 2020.

Jeszcze rok temu o tej porze nikt o nich nie słyszał. Dopiero ogromny hit „Mama ostrzegała” z maja ubiegłego roku sprawił, że nagle ta formacja z dnia na dzień zrobiła się bardzo popularna, a całą Polskę ogarnął wielki szał na punkcie tej piosenki.

 

Emilia Sanecka – kawał głosu i charakteru

Zespół Daj to głośniej i jej charyzmatyczna wokalistka Emilia Sanecka wzięli udział jakiś czas temu w talent show „Disco Star” emitowanym w telewizji Polo TV. Już tam po raz pierwszy na większą skalę dali się poznać jako cudowny zespół z wielkim potencjałem i jeszcze większą przyszłością. A co wiemy o Emilii Saneckiej? Niestety o jej życiu wiemy bardzo mało! Wokalista stroni od blasków fleszy, a na swoich profilach w mediach społecznościowych publikuje rzeczy jednie związane z jej pracą zawodową. Ale jedno wiemy na pewno: potrafi do czerwoności rozgrzać publiczność na koncertach! A piosenkę „Mama, mama ostrzegała” słychać wtedy na kilometr!

 

„Mama ostrzegała” i Daj to głośniej hitem lata 2019

Jak już wspomnieliśmy Emilia Sanecka wraz z zespołem Daj to głośniej debiutowali na antenie Polo TV. Ale to dopiero sukces piosenki „Mama ostrzegała” sprawił, że z dnia na dzień cała Polska zaczęła śpiewać ten utwór! Piosenka swój urok zawdzięcza szybkiemu rytmowi, łatwemu tekstowi i połączeniu gatunku muzyki ludowej oraz disco. Nic więc dziwnego, że do tej pory piosenka „Mama ostrzegała” ma ponad 104 miliony wyświetleń na YouTube.

 

Emilia Sanecka i Eurowizja 2020

Krokiem dalej w ich karierze była chęć udziału w konkursie Eurowizja 2020. W przesłuchaniach w TVP 2 w programie „Szansa na sukces” Emilia Sanecka zaśpiewała przebój Abby. Ale jury: (Cleo, Michał Szpak oraz Gromee) nie było zachwycone talentem młodej wokalistki. Zwyciężczynią odcinka była Kasia Dereń i to ona powalczy w finale. Zatem Eurowizja 2020 nie była przewidziana dla Saneckiej. Fani zespołu Daj to głośniej nie kryją rozczarowania i dla nich niedzielne eliminacje były bardzo smutne. Jedno jest pewne: w następnych eliminacjach już więcej nie zobaczymy Emilii.

 

 

ZOBACZ: Michał Wiśniewski powraca w wielkim stylu! Piosenka „Piątek” jest hitem! [ZOBACZ]

 

 

Posłuchaj piosenki lub kliknij tutaj.

Komentarze