NAPIĘKNIEJSZA kobieta ŚWIATA wybrana! Miss Universe 2019 wyróżnia TEN szczegół!

W niedzielę 8 grudnia odbyły się wybory Miss Universe 2019. Wybrano najpiękniejszą kobietę świata!

Najpierw modelki zaprezentowały się w przepięknych strojach wieczorowych, a następnie kąpielowych. Następnie zgodnie z zasadami programu odpowiadały na pytania, które były związane ze sprawami społecznymi.

 

Konkurs Miss Universe 2019 zwyciężyła reprezentantka Miss RPA-Zozibini Tunzi.

 

„Dorastałam w świecie, w którym kobieta, która wygląda jak ja – z moją skórą i włosami – nigdy nie była uważana za piękną. Myślę, że nadszedł czas, aby to się dzisiaj skończyło. Chcę, aby dzieci patrzyły na mnie i widziały moją twarz. Chcę, aby widziały, jak ich twarze odbijają się w mojej”powiedziała Zozibini Tunzi podczas trwania konkursu.

 

Miss Universe jest niepowtarzalna, a przy tym uwagę w jej urodzie przyciąga ten szczegół. Są to bardzo krótkie włosy, gdzie zdecydowana większość kobiet biorąca udział w konkursie może poszczycić się długimi fryzurami.

To jednak nie powstrzymało piękną Miss przed zdobyciem korony oraz tytułu.

 

ZOBACZ TEŻ:Gotujesz TAK rosół? Robisz OGROMNY BŁĄD!

 

 Wicemiss zostały: Miss MeksykuMiss Puerto Rico.Jeśli nie wykorzystasz swojego piękna do misji, to jest to jedynie pusty ornament” – powiedziała Sofia Aragon, reprezentująca Meksyk.

W podobnym tonie wypowiadała się Madison Anderson z Puerto Rico. „Bycie na scenie Miss Universe to nie tylko marzenie. Wierzę, że znalazłam moją misję.Wierzę, że moją misją jest pokazanie światu, że magia dzieje się wtedy, kiedy nie poddajemy się, ponieważ wszechświat zawsze słucha upartego serca” -powiedziała modelka.

 

 

 

Źródło:wprost

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze