Tyle chciała kasy Julia Wieniawa za „Taniec z Gwiazdami”!

Właśnie niedawno zakończyła się jesienna edycja programu tanecznego „Taniec z Gwiazdami”. I od razu ruszają przygotowania do wiosennej ramówki. Julia Wieniawa za występ w „TzG” zażądała aż…

 

Zimowa edycja  programu tanecznego „Taniec z Gwiazdami” była bardzo udana. Chodzi tu przede wszystkim o oglądalność i wykupienie reklam. A to pozwoliło władzom telewizji Polsat na przedłużenie tego formatu o kolejną edycją. Właśnie ruszyła „giełda nazwisk” na wiosenny „Taniec z gwiazdami”. Jak donoszą media Julia Wieniawa zażyczyła sobie gwiazdorskiej, astronomicznej sumy!

 

Jak podaje dziennik „Super Express” , Polsatowi udało się już ponoć pozyskać Julię Wieniawę do „Tańca z gwiazdami”. Celebrytka  chciała 15 tysięcy złotych za odcinek. Co ciekawe „Super Express” wylicza, że jeśli młoda aktorka – piosenkarka – prezenterka dojdzie do finału i zgarnie główną nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych, to wychodzi, że łącznie za udział w programie tanecznym zarobi ona aż ćwierć miliona złotych.

 

 

Ponoć Julka miała się pojawić już w poprzedniej edycji tanecznego show, ale prawdopodobnie „nie znalazła czasu”, bo chciała się skupić na „kwestiach czysto zawodowych”.  Dziennikarze WP Teleshow wiedzą jednak co innego. Ich zdaniem: „Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że Julia chętnie potańczyłaby na parkiecie Polsatu, ale ma zobowiązania zawodowe na kolejne dwa lata i zwyczajnie nie ma czasu na nowy, angażujący projekt – czytamy na stronie WP Teleshow.

 

ZOBACZ TEŻ: W tym hostelu mogą przebywać jedynie alkoholicy! Hostel dla alkoholików powstał w…

 

Na pewno już po nowym roku poznamy dokładnie wszystkie nazwiska nowych uczestników programu „Taniec z Gwiazdami”. Wystarczy tylko uzbroić się w cierpliwość.

 

Źródło: PudelekKomentarze