17 latek ożenił się z 51-latką. Po 18 latach związku wyglądają TAK!

Linda i Jay pobrali się ponad 18 lat temu i nadal stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Wielu przyzna, że nie ma w tym nic niezwykłego. Wszystko zmienia się kiedy spojrzymy w metryki małżonków, ponieważ Linda jest starsza od swojego męża, aż o 34 lata!

Wiele osób twierdziło i nadal twierdzi, że miłość Jay’a i Lindy nie ma nic wspólnego z prawdziwym uczuciem, ponieważ kobieta jest starsza od swojego partnera o ponad trzy dekady. Kiedy mężczyzna spaceruje ze swoją żoną wielu myśli, że to jego mama lub babcia! Jay jako 17-latek zakochał się w 51-letniej Lindzie i postanowił się jej oświadczyć. Jego rodzina i znajomi pukali się w głowę i wieścili parze rychły koniec związku. Tak się jednak nie stało, a małżeństwo udowadnia, że ich miłość z każdym rokiem kwitnie. Jay i Linda są parą od 18 lat i nadal wbrew wszystkim bardzo się kochają i starają, by drugiej połówce było jak najlepiej.

ZOBACZ:21-latka poślubiła 50-lat starszego faceta. Wkrótce zaczęła go zdradzać z innymi emerytami!

 

 

Na przekór wszystkim 51-letnia Linda i 17-letni Jay powiedzieli sobie sakramentalne „tak” i od 18 lat tworzą udane małżeństwo. Mimo tego, że ich ślub odbył się w piątek 13 to data ta zupełnie nie wpłynęła negatywnie na ich pożycie. Para poznała się podczas lekcji nauki jazdy (Linda pracowała jako instruktorka) i oboje wpadli sobie w oko. Podczas jednej z ostatnich lekcji słuchali piosenki i nagle zaczęli się całować. Od tamtej pory spotykali się na randkach i zakochali się w sobie po uszy. Miłość sfinalizował sakrament małżeństwa. Niedawno 69-letnia Linda i 36-letni Jay hucznie obchodzili 18 rok pożycia małżeńskiego. Para twierdzi, że ich uczucie jest nadal tak gorące, jak prawie dwie dekady temu.

fot. Youtube.com

ZOBACZ TAKŻE:Traktowała go jak bankomat! Zemścił się w dniu ślubu

 

 

źródła: lelum.pl, foto: pixabay.com, youtube.com

 

 

 Komentarze