Mężczyźni o tych imionach są bardzo WIERNI i ODDANI! GRATULACJE!

Jakie imiona noszą najwierniejsi mężczyźni? Istnieje grupa imion, do których przypisane są cechy wierności, lojalności oraz oddania. Wszystkim paniom, które mają partnerów o tym imieniu gratulujemy!

Tzw. księga imion określa i opisuje cechy charakteru przypisane do poszczególnych imion. Oto lista imion mężczyzn, którzy zgodnie ze słownikiem imion są najwierniejsi:

 

1.Adam to tradycjonalista, a największą wartością w życiu jest dla niego rodzina. W związku z tym nie jest skory do zdrady swojej partnerki. Jest za to wobec niej lojalny, szczery i oddany. Ceni sobie miłość i pielęgnuje ją.

 

2.Jacek.W młodości mógł mieć tendencję do wielu miłosnych przygód, jednak, gdy spotyka tę jedyną wie co ma robić. Staje się wiernym i oddanym partnerem. Choć lubi flirtować, nie byłby w stanie zdradzić.

 

3.Jan. Wyróżnia go stabilność oraz pewność siebie i konsekwentne działanie. Ceni sobie tradycję, dlatego jest bezgranicznie oddany jednej kobiecie.

 

4.Michał. Nie toleruje zdrad i nade wszystko ceni sobie wierność. Pomimo, że codzienność może z nim bywać niekiedy trudna, to nigdy nie skrzywdzi swojej partnerki.

 

5.Tomasz. Jest bardzo słowny i nie rzuca słów na wiatr. Zawsze stara się być odpowiedzialnym za swoje czyny. Lojalność to jego mocna zaleta. Wartością nadrzędną jest dla niego rodzina. Świetnie podchodzi do obowiązków ojcowskich.

 

6.Cezary to mężczyzna, na którym zawsze można polegać. Służy pomocą i dobrą radą. Wie co to zrozumienie. Jest bardzo stały w uczuciach dlatego nie uznaje nawet niewinnych flirtów. Jest bardzo uczciwy wobec swojej partnerki.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Znaki Zodiaku, które KOCHAJĄ tylko siebie! Nieśpieszno im do ślubu!

 

Źródło:polki.pl/pixabay

Komentarze