Michał Wiśniewski wbija szpilę Edwardowi Miszczakowi. Tak komentuje zwolnienia w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to program emitowany na antenie Polsatu od 2014 roku. Z show od samego początku związana jest Katarzyna Skrzynecka, natomiast Michał Wiśniewski występował jako juror w trzech ostatnich edycjach.

Tuż przez Bożym Narodzeniem na profilu programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pojawiła się informacja o tym, że z programem rozstaje się Michał Wiśniewski, a 5 stycznie 2023 r. opublikowano komunikat dotyczący zakończenia współpracy z Katarzyną Skrzynecką.

Decyzje te wywołały spore zaskoczenie, szczególnie że na przykład Skrzynecka w ogóle nie spodziewała się swojego zwolnienia. Aktorka nie chciała komentować sprawy, wypowiedział się jednak lider „Ich Troje”.

 

https://www.instagram.com/m_wisniewski1972/

 

W rozmowie z Faktem piosenkarz przyznał, że do decyzji stacji podszedł z pokorą:

 

Podziękowano mi, ale nie mam żalu. Rozumiem, że przychodzi ktoś nowy i układa wszystko po swojemu. On teraz zarządza domem, jakim jest Polsat i robi to tak, by mu się dobrze pracowało i by miał dobre wyniki. Ma do tego pełne prawo, bo jest szefem stacji. Mnie w moim domu też nikt nie będzie mówił, jak mam go urządzać. Więc trzymam kciuki*

– stwierdził.

 

Powszechnie jednak uważa się, że za roszadami w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” stoi nowy dyrektor programowy Polsatu – Edward Miszczak. W dalszej wypowiedzi Wiśniewski wbija mu jednak szpilę:

 

…z przyjemnością będę oglądał kolejną edycję i będę ją obserwował, by zrozumieć, co sprawiło, że tak dobrze, jeśli nie najlepiej funkcjonujący program przechodzi takie zmiany. Chodzi tu o zwykłą ciekawość, bo obserwowałem wszystkie wcześniejsze edycje. Przede wszystkim życzę panu Miszczakowi, żeby nie zniszczył tego, co zbudowała Nina. Więc powodzenia! To są szczere życzenia, bo choć nie mam w tym żadnego interesu, muszę przyznać, że Nina Terentiew zbudowała fantastyczną telewizję*

– powiedział.

 

Tym samym lider „Ich Troje” zasugerował, że być może zostanie zniszczone to, co tak dobrze funkcjonowało. Tymczasem zagadką zostaje, kto zastąpi Skrzynecką i Wiśniewskiego?

 

>>>Dawid Kubacki po raz drugi został ojcem! „dzisiaj to tata na pewno odleci 🔥😍”

 

*cyt. fakt

Komentarze