MINISTRANCI sparodiowali utwór „Ona by tak chciała” – PĘKNIESZ ZE ŚMIECHU!

Ona by tak chciała Ronniego Ferrari to piosenka, która doczekała się całej masy mniej lub bardziej udanych przeróbek. Od gastronomicznych poprzez polityczne. Teraz objawili nam się ministranci z Katowic, którzy jak widać też potrafią się bawić i zrobić coś z humorem!

Grupa ministrantów z kościołów pw. św. Szczepana w Katowicach – Bogucicach i parafii pw. św. Antoniego z Padwy w Dąbrówce Małej przygotowała parodię pt. Ona by tak chciała służyć ze mną. Już po tytule widać, że chłopaki chcą pokazać, że służba ministranta też może być sexy i niejedna pani chciałaby być na ich miejscu, lub obok nich!

 

 

Parodia odniosła w ciągu niespełna 24 godzin potężnych sukces, bo obejrzało ją już ponad 120 tysięcy osób. Wczoraj, gdy po raz pierwszy natknęliśmy się na to video, miało 18 tysięcy wyświetleń. Jeśli taki przyrost odsłon się utrzyma, to raz dwa ministranci przebiją milion!

 

ZOBACZ TEŻ: Wyłowili pamiątkę po Hitlerze. Osiągnie astronomiczną kwotę na aukcji!

 

Przy okazji klipu powołana została Ministrancka Wytwórnia Filmowa, więc chyba możemy liczyć, że kreatywni ministranci uraczą nas jeszcze innymi filmami. A przy tym jak sami podkreślają:

 

Nasza parodia została stworzona w celach humorystycznych przez prawdziwych ministrantów, a nie jakichś podrabiańców i nie ma na celu nikogo obrazić.

 

Nie można jednak nie odnieść wrażenia, że młodzi panowie zabrali też głos w sprawie ewentualnego uczestnictwa dziewcząt w grupach ministranckich – i są zdecydowanie na nie! A przecież jak wiemy, w niektórych kościołach dziewczyny przejmują obowiązki ministrantów. Czy to dobrze? Nie nam oceniać, ale z parodii bije zdrowy, spokojny, katolicki konserwatyzm – z przymrużeniem oka oczywiście!Komentarze