Katarzyna Zielińska zdradziła swoje marzenia. Nie uwierzysz, o co chodzi!

Aktorka Katarzyna Zielińska ujawniła, o czym marzy. To wyznanie zszokowało nawet jej niektórych fanów! O co chodzi?

Kasia ma dwa marzenia! Chce zaśpiewać jako Diva na festiwalu w San Remo. Ponadto marzyła o tym, żeby wystąpić na scenie z kabaretem Paranienormalni.

To drugie marzenie właśnie się spełniło. W programie Polsatu pt. „Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni show” Kasia pojawi się w jednym ze skeczów. Będzie to scenka o samotnym ojcu, który na rodzinnej kolacji pozna chłopaka swojej córki. Na scenie wystąpi nie tylko Katarzyna. Towarzyszyć jej będą Bartosz Gajda (jako ojciec) i Grzegorz Dolniak (chłopak).

Fot. Polsat

Pytanie, czy drugie z marzeń aktorki może zostać zrealizowane? Trzymamy kciuki za to, żeby tak się stało!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jesienny dzień. Zaparzyłam herbatę z imbirem i miodem. #twojstyl #poswojrmu #jesiennynastrój #czwartek

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Katarzyna Zielińska jest aktorką. Ostatnio mogliśmy ją oglądać w serialu „Zawsze warto”, który otrzymał Telekamerę „Tele Tygodnia” 2020. Kasia była też uczestniczką „Jak oni śpiewają”, „Gwiazdy tańczą na lodzie”, „Tańca z Gwiazdami” i „Twoja twarz brzmi znajomo”. Ponadto była kapitanem w „Kocham cię, Polsko” i „To był rok” oraz jurorką „Bitwy na głosy”.

Największą popularność przyniosła jej rola Marty Walawskiej w „Barwach szczęścia”. Dwa razy otrzymała Telekamerę „Tele Tygodnia” w kategorii aktorka.

Miejmy nadzieję, że niebawem Kasia rzeczywiście wystąpi jako Diva na festiwalu w San Remo.

Przypomnijmy, że ostatnio Katarzyna pokazała się na Instagramie w nowej odsłonie. Zdradziła też, kto jest jej stylistą. To nazwisko zaskakuje!

Zobacz także: Wszedł na strych i podjął dramatyczną decyzję. Chciał…

Fot. PolsatKomentarze