Mistrz świata w boksie tłumaczy fanom jak bić kobiety! „Kiedy cię wkurzy (…)”!

Brytyjski bokser i zarazem aktualny mistrz świata organizacji World Boxing Organization Joe Saunders opublikował w mediach społecznościowych naganie, które przeraziło fanów. Sportowiec tłumaczy fanom jak bić kobiety, kiedy konfliktu nie da rozwiązać się słowami.

Joe Saunders odniósł się do obecnej sytuacji i przedłużającej się kwarantanny w związku z koronawirusem, która jego zdaniem może doprowadzać do wielu konfliktów damsko-męskich. Mistrz świata w boksie stwierdził, ze jeżeli argumenty słowne nie zadziałają należy sięgać po argumenty siłowe, które będą skutecznym rozwiązaniem. Na boksera spadła ogromna fala krytyki, a fani nie zostawiają na jego postępowaniu suchej nitki pisząc, że jest żałosny. Bokser szybko wycofał się ze swoich słów, mówiąc, że był to po prostu żart i przeprosił wszystkich fanów, a przede wszystkim fanki.
Na szokującym filmie, który na Facebooku zamieścił Saunders mistrz świata w boksie instruuje jak skutecznie uderzyć kobietę, aby przestała gadać. Sportowiec pokazał ciosy na worku treningowym i przerażających słowach wyjaśnił jak skutecznie zażegnać kłótnię!
Bokser szybko wycofał się ze swoich słów i przyznał, że nigdy nie tolerowałby przemocy domowej i nigdy nie podniósłby ręki na żadną kobietę.

*Public post*This is British boxer Billy Jo Saunders, he's the super middleweight world champion.Young boys look up to him.I'm truly disgusted that he thinks this video inciting violence against women is in anyway away ok, I'm absolutely speachless.Edit: He's been suspended

Gepostet von Heidi Piraty Emakume am Samstag, 28. März 2020

źródła: wprost.pl, foto: facebook.com, wideo: facebook.com

 

 Komentarze