Na JAW wyszły nieznane fakty! Żona Królikowskiego wyznała prawdę o mężu!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyznała prawdę po śmierci męża. W programie „Dzień Dobry TVN” padły  poruszające słowa.

Kilka miesięcy temu rodzina Królikowskich musiała zmierzyć się z ogromną tragedią. Pod koniec lutego zmarł aktor Paweł Królikowski. Gwiazdor od kilku lat zmagał się z chorobą notowtorową. Ostatnie miesiące życia spędził w szpitalu na warszawskim Bródnie. 58-letni aktor został pochowany na warszawskim cmentarzu Powązkowskim. Teraz na jaw wyszły nieznane dotąd fakty na temat rodziny.

Królikowscy po śmierci Pawła długo milczeli. Jednak wszyscy starali się wspierać wzajemnie w tym trudnym dla nich okresie. Teraz żona zmarłego aktora postanowiła wyznać całą prawdę. Jak się okazało Paweł Królikowski był…

… bardzo kochającym mężem i ojcem. W sobotę w programie Dzień Dobry TVN  Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz Antek Królikowski opowiadali o życiu po śmierci Pawła.

 

-Jest różnie, bo wiadomo, jakie mamy czasy. W tym naszym domu jest oczywiście jakaś pustka, która niedawno powstała, ale jest też pełna chata, bo są dzieciaki i zwierzęta – mówił Antek.

-Mamy poczucie, że Paweł tu z nami jest. W tej chwili jestem w domu z dziećmi, przytulamy się, czytamy książki. Ten czas staramy się przerobić na taki pozytyw, żeby wynikało z tego coś dobrego – mówiła Małgorzata.

Antek bardzo mi pomaga i staje na wysokości zadania. Jestem z niego dumna. – dodała Małgorzata.

 Komentarze