Nagi i pijany PROKURATOR na ulicy! SKANDAL na Dolnym Śląsku!

Nagi mężczyzna spacerował ulicami Świdnicy na Dolny Śląsku. Okazało się, że jest pijany, a na dodatek jest prokuratorem. Podczas spaceru w negliżu odwiedził sklep spożywczy.

Goło i wesoło

W czwartek, 9 września doszło do niecodziennej sytuacji na ulicach  Świdnicy na Dolny Śląsku. Mieszkańcy dzielnicy Zarzecze mogli zobaczyć jak pewien mężczyzna przemierza zupełnie nagi ulice Świdnicy. Golas postanowił odwiedzic tez sklep spożywczy. Tam kupił piwo, by ugasić pragnienie. Jednak długo tym napojem się nie delektował, bo w krótkim czasie policja postanowiła zatrzymać rozebranego 38-latka.

Pan prokurator

Jak się wkrótce okazało nagusieńki spacerowicz ze Świdnicy na co dzień pełni funkcję prokuratora. Pracuje w okręgu świdnickim, a podczas spaceru, na który wybrał się bez ubrania, był akurat na urlopie. Tomasz Orepuk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Świdnicy tak mówił o tej sprawie:

Potwierdzam, że jest to prokurator zatrudniony w jednej z jednostek podległych Prokuraturze Okręgowej w Świdnicy. Otrzymaliśmy już komplet dokumentów w tej sprawie.

Konsekwencje nagiego spaceru

Prokuratora, który krążył po Świdnicy bez ubrania czekają poważne konsekwencje. Tomasz Orepuk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Świdnicy powiedział:

Prokurator Okręgowy w Świdnicy wystąpił z wnioskiem do Rzecznika Dyscyplinarnego o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec tego prokuratora.

O dalszych losach 38-latka zadecyduje Prokuratura Krajowa. Grozi mu wydalenie z zawodu.

Żródło; Wprost

Zdjęcie; Twitter/Paweł PyclikKomentarze