Nagrała niedźwiedzia budzącego się z zimowego snu! Wtedy nie wiedziała (…)!

Niezwykłe nagranie, które udało się zarejestrować strażniczce leśnej z Canadian Rockies zachwyciło miliony internautów na świecie. Nicole Gangnon uchwyciła na kamerze niedźwiedzia budzącego się z zimowego snu! Wielu internautów przyznało, że taki widok to w czasie kwarantanny „miód na ich serce”.

Na filmie, który strażniczka z Kanady opublikowała w mediach społecznościowych widać, jak potężny Grizzly nieśmiało wystawia głowę spod grubej pierzyny śniegu. Chwilę później niedźwiedź pokazuje się w całej okazałości. Pobudka niedźwiedzia budzącego się z zimowego snu wyglądała imponująco, a widok zaspanego, potężnego „misia” wzruszył internautów. Grizzly zachowywał się tak, jakby do końca nie wiedział, czy już musi wstawać. Niezwykłe nagranie zachwyciło internautów. Szczególnie w czasach pandemii koronawirusa takie pozytywne obrazki wlewają nadzieję na lepsze jutro.

 

ZOBACZ:Tresowali niedźwiedzia w cyrku. Nagle drapieżnik wymknął się spod kontroli! [VIDEO]

 

Niektórzy z komentujących żartowali nawet, żeby niedźwiedź spał dalej, ponieważ świat „jest w rozsypce”. Do sprawy odniosła się podekscytowana autorka nagrania, która przyznała, że od ośmiu lat „polowała”, aby nagrać budzącego się z zimowego snu Grizzly. W końcu po wielu latach niepowodzeń Nicole Gangnon udało się to zrobić! Niedźwiedź o imieniu Boo przebywa w schronisku dla dzikich zwierząt w kanadyjskiej części Gór Skalistych. Ogromny niedźwiedź mieszka w nim od urodzenia, ponieważ trafił tam kiedy kłusownicy zabili jego matkę. Boo zawsze zakopuje się na zimę pod dwumetrową warstwą śniegu, gdzie smacznie sobie śpi wyczekując nadejścia wiosny.

https://twitter.com/KellyCanuckTO/status/1242268164219711489

ZOBACZ TAKŻE:Szok! Mama i jej 10-miesięczna córeczka ROZSZARPANE PRZEZ NIEDŹWIEDZIA

 

źródła: o2.pl, foto: pixabay.com

 

 

 Komentarze